reklama

Nový profesionální UCI MTB tým GAPP System – Cabtech MTB Racing Team

reklama

Společnosti GAPP System, spol. s r.o., jednička na českém trhu v ochraně firemních dat, a Cabtech s.r.o., český výrobce high-end cyklistických doplňků a komponentů, se dohodly na založení nového profesionálního MTB cyklistického týmu GAPP System – Cabtech. Nový cyklistický tým bude zaměřen zejména na disciplínu XCO (olympijské cross country) a jeho cílem je naplnění ambiciózní mise „Tokio 2020“, nominace na olympijské hry jak v kategorii žen, tak mužů.

Nově vzniklý profesionální tým s hlavními jezdci a tvářemi Jitkou Škarnitzlovou (vítězkou českého poháru) a Matějem Průdkem (naším nejlepším juniorem) bude objíždět kompletní světový a český pohár a bude se cíleně připravovat na co nejlepší výsledek na letních olympijských hrách v Tokiu v roce 2020.

„Rozhodli jsme se pro tříleté sponzorství MTB UCI týmu na jejich cestě na olympijské hry do Tokia v roce 2020. Spolu s nimi se i GAPP System vydává na cestu tříleté transformace, tak abychom upevnili naši pozici jedničky na trhu v ochraně firemních dat a prosadili se i v nových oblastech. Chceme být firmou první volby v transformaci datových center, bezpečnosti a ochraně informací pro TOP 100 firem v České republice v roce 2020,“ říká Jiří Palkovský, generální ředitel společnosti GAPP System.

„Od prezentace v novém týmu se silným a stabilním partnerem si slibujeme širší prosazení značky Cabtech na trhu cyklistických komponentů a další impulzy od vlastních závodníků k vylepšení stávajících výrobků,“ doplňuje Pavel Čábelický, ředitel společnosti Cabtech.

Cyklistickou stáj GAPP System – Cabtech momentálně reprezentují dva závodníci.

Jitka Škarnitzlová (27)

Vicemistryně světa 2007 – juniorka

Vítězka ČP 2012, 2017

Mistryně ČR 2011, 2012 -U23

Vicemistryně ČR 2017

Matěj Průdek (20)

Mistr ČR 2015 – junior

Vítěz ČP 2017 – U23

Závodní program týmu bude zaměřen na rozvoj výkonnosti jezdců, sbírání dalších zkušeností a mentální odolnosti na důležitých závodech, jako jsou mistrovství České republiky, Evropy a světa. Program se převážně skládá ze závodů olympijské disciplíny cross-country, konkrétně pak ze závodů Světového poháru, kompletního Českého poháru a vybraných závodů zařazených do seriálu Kolo pro život.

Nový tým by se neobešel také bez dalších partnerů. Vozy Škoda Karoq od AUTO MASARIK budou zajištovat spolehlivou dopravu nejen na závody. Kola, tretry, přilby, obutí a doplňky Specialized kompletně dodalo Velocentrum Voleský a to včetně závodního paliva Stealth. Kolo spolehlivě zastaví, v případě potřeby, brzdové vybavení značky Galfer.

O jejich skvělou péči se pak postará anglická speciálka Juici Lubes a to vše za přísného a spolehlivého dozoru nářadí Unior tools! Péči o nohy má na starost Bina – osobně. Na závody tým oblékne přední česká značka cyklistického oblečení Lawi. V civilu pak jezdce týmu potkáte ve stylovém sportovním oblečení Columbia.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama