reklama

Nový singl hudebního producenta Marcuse Trana, zpěváka Jara Smejkala a amerického rappera Hi-Defa má koule!

reklama

Dobrá věc se podařila! Nový singl hudebního producenta Marcuse Trana, zpěváka Jara Smejkala a amerického rappera Hi-Defa je na světě. Křest v pražském KU baru se nesl ve velkém stylu, ostatně přesně tak, v jakém je natočen samotný klip. V Česku málokdy vznikne něco, co má „koule“. Tento produkt však snese ta nejpřísnější měřítka.

Tým chtěl, aby nová píseň vyšla ke konci června. Důvodu bylo několik, mimo jiné i ten, že produkce měla uzávěrku od holandské produkce, která chce píseň remixovat pro svou desku. Tu bude distribuovat na velké taneční akce nejen na Ibize. Kvůli časovému vytížení však bylo neuskutečnitelné natočit videoklip. „Po vzoru zahraničních interpretů jsme se rozhodli natočit zákulisní video, abychom mohli píseň vydat a na finální klip se chystá na konec července. Video jsme natáčeli půl dne ve studiu kousek za Prahou a myslím, že z videa je cítit, že jsme si užili hodně srandy a zároveň zapracovali, aby byl zvukový výsledek co nejlepší. Cílem je dostat tento letní hit do povědomí co nejširší veřejnosti, zároveň ho distribuovat do českých, slovenských i zahraničních rádií a hudebních televiz,“ usmívá se spokojeně jeden z hlavních protagonistů Jaro Smejkal.

Skvělý zážitek

Klip, ale především píseň sděluje myšlenku jedince, který může dokázat velké věci a splnit si své sny, pokud bude tvrdě makat, věřit si a nikdy se nenechá srazit na kolena. „Vychází to z mých i Hi-Defových vlastních zkušeností, mé začátky v hudbě nebyly snadné, ale nevzdal jsem se a věřil si a právě proto stále tvořím hudbu, skládám, koncertuji a proplouvám vodami showbyznysu. Píseň zkrátka může popisovat různé cesty, životní, kariérní i osobní, ale důležité je si věřit a pracovat na sobě,“ dodal Smejkal. Jak už jsme zmínili, křest singlu se konal v pražském klubu KU bar za účasti médií a osobností českého showbyznysu, kmotrou se stala Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská. Dalšími osobnostmi, které podpořily nový song byli herec David Gránský, herečka Nikola Štíbrová a Veronika Arichteva, modelka a autorka knihy Zpověď Veronika Kašáková, úřadující Česká Miss Nikola Švantnerová, moderátorka Martina Gavriely, Muž roku 2011 Martin Gardavský či Gay roku 2015 Jiří Korytář. Večerem provedla moderátorka Veronika Sasková a svým krásným hlasem všechny přítomné potěšila zpěvačka Karolína Tothová. Na klip se můžete mrknout zde: https://m.youtube.com/watch?v=Y1OP30sWuvM

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama