reklama

Nývltová představí nový klip

reklama

Videoklip k písni „Je to hřích“, kterou pro zpěvačku Kamilu Nývltovou složil zpěvák a skladatel Václav Noid Bárta a otextovala ji Petra Cvrkalová, se natáčel v lednu v Podkrkonoší. Bárta se ujal také role režiséra a kameramana zmíněného videoklipu, který bude mít svou premiéru na TV Óčko.

Velmi niterní píseň „Je to hřích“ byla zařazena jako jediná nevánoční skladba do vánočního alba Kamily Nývltové „Vánoční dárek“. V rámci náročného natáčení videoklipu k písni se Kamila i modelka Gábina Dvořáková, která se ochotně zapojila, proháněly ve velkém chladu po hřebenech Podkrkonoší v lehkých společenských šatech od návrhářky Terezy Sabáčkové. “K této písní mám osobní hluboký vztah, hledala jsem v ní odpověď na otázku života a smrti, se kterou jsem se nedávno setkala téměř tváří v tvář… Když jsme tuto píseň natáčeli ve studiu, zemřela mi sestra Eliška a ve mně to zanechalo mnoho otevřených otázek… Všechny mé pocity se v té písni odráží,“ řekla nezvykle velmi vážně Kamila Nývltová.

Bylo to hektické

Natáčení videoklipu Kamila vzala také velmi osobně, všichni ze štábu byli doslova šokováni prožitkem, který v každém natáčeném obraze Kamila předvedla. Jelikož má klip příběh, přizvala si Kamila na pomoc modelku Gábinu Dvořákovou. “S Gabčou se známe již dlouho. V příběhu klipu ´hledám´ svoji sestru a jak všichni okolo říkají, jsme s Gabčou podobné typy. Takže jsem neváhala, Gábina byla jasná volba,“ dodala Kamila. A protože klip i píseň souvisí s Kamilinou rodinou, Noid se rozhodl, že se to tedy musí natočit tam, kde je Kamila doma. V neděli 19. ledna se tedy všichni sjeli do Rtyně a natáčelo se v lokaci ve Rtyni „Na Skalce“ a pak u jezero u zámku Bischofstein. K náročným podmínkám natáčení Kamila uvedla: „Musím to vše ustát, teď mám hodně vystoupení v muzikálech a na plesech. Po náročných, ale fantastických a inspirujících výběrových kolech pěvecké soutěže Česko zpívá (proběhla 19. 2. v Praze a 20. 2. v Olomouci), jejíž jsem patronkou, mě čeká semifinále a finále v Trutnově a chystám se mimo jiné také na natáčení singlu a přípravu narozeninového koncertu… Tak jsem se tímto způsobem otužovala, abych na všechny příjemné úkoly, které mě čekají, byla zdravá a v kondici,“ smála se.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama