reklama

Obdivujete mladistvý vzhled herečky Dany Morávkové? Prozradila svou tajnou zbraň!

reklama

Jedna z nejoblíbenějších českých seriálových, filmových a divadelních hereček, DANA MORÁVKOVÁ (44), se letos již po několikáté zhostila role modelky a nafotila kalendář pro americkou značku luxusní kosmetiky, jejíž je tváří zde v České republice.

Krásnou, zdravou pleť bez nedokonalostí a vrásek této herečky obdivují snad úplně všichni a při vší zátěži, kterou herečky pokožka denně prochází, je skoro zázrak, že vypadá vždy tak skvěle. „ Za nutnost považuji dokonalé odličování, protože moje pleť si „užívá“ spousty líčení při natáčení i v divadle. Jsem přesvědčená, že ranní a večerní čištění je pro pleť velmi důležité,“ prozrazuje Dana.

Jak o Daně víme, svou tváří a jménem podporuje jen projekty a značky, ve které opravdu věří a ví, že fungují, jak mají. „Produkty jsou vyrobeny z nejčistších přírodních ingrediencí a v nabídce je několik řad výrobků postihujících různé typy pleti i různé věkové kategorie, to se mi na značce Pevonia Botanica líbí nejvíce.“ Pochvaluje si hvězda televizních obrazovek. Také nám odhalila, co nesmí chybět v její kosmetické výbavě. Dana používá denní i noční krémy, různé masky a speciální krém kolem očí. Dále zdůrazňuje, že při péči o pleť je důležité používat přípravky pro náš typ pleti a střídat výrobky na hydrataci a výživu je naprosto nezbytné. „Snažím se chodit pravidelně jednou za měsíc na kosmetiku. Na omlazující zábal z tropického ovoce, který hydratuje, vyhlazuje vrásky a vyživuje, nedám dopustit.“ Dodává herečka, aby byl návod na perfektní vzhled kompletní.

Dana Morávková je důkaz, že proti známkám stárnutí se dá úspěšně bojovat i bezbolestně a snímky, kde Daně jistě závidí vzhled i kdejaká dvacátnice nádherně zobrazují výsledek profesionální a svědomité péče. V dnešní době, kdy máme všude kolem sebe doslova koktejly chemie, je tu konečně značka, která čerpá jen z přírodních zdrojů a je zcela bez parabenů, proto naše tělo nijak nezatěžuje. Vyzkoušíte sílu přírody i vy?

Foto: Pevonia Botanica

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama