reklama

Objevte starověkou orientální moudrost a péči

reklama

Před více než 5000 lety vznikl v Indii nejstarší léčebný systém na světě postavený na myšlence zachování harmonie v těle i na duši. Ayurvédou se inspirovala inovovaná kolekce The Ritual of Ayurveda. Kromě nového designu v ní najdete i několik nových produktů. Opojná kombinace vůní indické růže, himálajského medu a sladkého mandlového oleje pozvedne vaši náladu a uvolní vaše tělo.

Vyberte si jedinečný olej přesně pro své energetické potřeby. Vata, pitta a kapha jsou podle ayurvédského učení tři dóši – životní energie. Převládající dóša určuje naši povahu, nerovnováha jedné z nich se propisuje do našeho chování a zdraví. Nové suché oleje ze 100% přírodních přísad se pokouší navrátit přirozenou harmonii tří dóš. Nerovnováha energie Kapha se projevuje nejistotou, žárlivostí a tvrdohlavostí. Nedostatek Pitty se zobrazí v agresivitě a velkých požadavcích, s nízkou hladinou energie Vata můžete být bojácní a úzkostní. Každý ze tří olejů obohacených o bylinné výtažky podle ayurvédské tradice se zaměřuje na jednu životní energii. Energie Kapha přináší vroucnost, loajalitu a odpuštění, Pitta inteligenci a sebedůvěru a Vata radost ze života a kreativitu. Dopřejte si dotek harmonie skrze suché oleje Kapha, Vatta a Pita.

Kromě nich se můžete nechat hýčkat také sprchovou pěnou a sprchovým olejem. V nich obsažené výtažky z indické růže a mandlový olej zanechají vaši pokožku hedvábně hladkou. S pěnou do koupele si dopřejete hlubokou relaxaci a díky krystalkům himálajské soli v tělovém scrubu poskytnete pokožce důkladné očištění i hydrataci. Šampón z kolekce The Ritual of Ayurveda dopřeje vašim vlasům výživu, vlasy budou hladké a zářivě lesklé. Tělový krém vyživuje a zklidňuje pokožku. O vaše ruce se postarají hned čtyři jemné a důkladné produkty – balzám na ruce, krém na ruce, scrub na ruce a mýdlo na ruce. Jemnou vůni Bed & Body Mist si zamilujete jak pro své tělo, tak ve své ložnici. Dokonalou atmosféru ayurvédského chrámu harmonie dodáte s vonnými svíčkami, vonnými tyčinkami či střapcem s vonným olejem Maitre du Parfum. Lahodící vůní můžete prodchnout také své oblečení, a to díky speciálním vonným sáčkům do skříně wardrobe sachets. Odstartovat a skončit den s vyváženou energií můžete pomocí stoprocentně přírodního čaje Rose Wisdom Tea s plátky růží a zázvorem.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama