reklama

Oblékněte svou kuchyň do kvality a stylu s utěrkami a zástěrami Garnier Thiebaut

reklama

Když si v roce 1833 vzala Virginie Thiébaut obchodníka Jeana-Baptista Garniera, jistě netušila, že společně právě vytvořili značku, která dalece přesáhne jejich manželství. Výrobce Garnier Thiebaut se za více než 180 let své existence stal synonymem vysoké kvality, technologických inovací a jedinečného designu.

Světoznámé pětihvězdičkové hotely, luxusní restaurace či resorty si francouzskou značku Garnier Thiebaut oblíbily pro své hosty. Do stejného luxusu teď můžete zahalit i svou vlastní kuchyň.  Kuchyňské utěrky Garnier Thiebaut skvěle sají vlhkost a jsou vyrobené ze stoprocentní bavlny. V hravých barevných designech si jednoduše vyberete to pravé pro svůj interiér. Hodí se též jako originální dárek či netradiční obal na dárek do kuchyně.

Největší radost udělají v páru s jednou z mnoha kvalitních zástěr Garnier Thiebaut. Zástěry praktickou kapsou jsou ušité z pevné bavlněné látky. Krásné vzory navíc dozdobí váš outfit. Pomohou při přípravě oběda či grilování s přáteli. Od svatby Virginie a Jeana-Baptista se mnohé změnilo. Značka Garnier Thiebaut je však stále rodinná. A také dnešní dvanáctá generace majitelů sdílí lásku ke kvalitním a krásným látkám a řemeslnému umění.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama