reklama

Odmítla ho holka, tak složil Optický klam – nový videoklip zpěváka Jena

reklama

Už jste se někdy snažili získat pozornost člověka, který však o ni nestál? Byli jste do něho zblázněni, ale čím víc jste se snažili, tak tím víc jste byli odmítnutí? Tak přesně o tom vypráví osobní příběh zpěváka Jena, který ztvárnil v novém videoklipu Optický klam. Tentokrát si v něm zahrála Natálie Stejskalová , tanečnice z oblíbené televizní show Tvoje tvář má známý hlas.

Zpěvák Jen vydává nový videoklip, který má velmi osobní podtext.  Je to příběh o zklamání a odmítnutí, který zpěvák Jen zažil na vlastní kůži. “Písnička vypráví o člověku, kterým jste okouzleni, chcete ho více poznat, až vám zcela poblázní hlavu. Abyste pak následně zjistili, že vaše přání je pouhá iluze”popisuje svoji zkušenost zpěvák Jen.

Natáčelo se ve starém opatství v Praze, pod kamerou a režií Benjamina Butlera.

“V klipu se objevuje krásná a křehká baletka, která oslní hudebního skladatele. Tak jak to někdy funguje v reálném životě, kdy někteří  lidé se zamilují do vlastní představy a iluze, kterou si vytvoří v hlavě a začnou ji věřit. Mnozí však nedokáží potlačit touhu a snaží se získat danou osobu i přes všechny signály odmítnutí“uvedl námět ztvárnění Benjamin Butler.  Vizuální pojetí videoklipu tedy naznačuje lásku k člověku, kterého ani neznáme. Čím více po ní toužíme, tím víc se nám vzdaluje.

Na roli baletky si zpěvák vybral talentovanou Natálii Stejskalovou, která je profesionální tanečnice v televizním pořadu Tvoje tvář má známý hlas.Také tancovala na světovém tour s Kanaye Westem nebo na česko- slovenském tour Karla Gotta. “Baví mě spolupracovat s lidmi, kteří dělají svoji práci od srdce a snaží se předat zprávu svému okolí. A Honza rozhodně mezi takové lidi patří.” vysvětluje Natálie Stejskalová příjmutí role do nového videoklipu.

Videoklip je dostupný na oficiálním Youtube zpěváka Jena od 1.12.2018.

Jen s posledním singlem  Stoupáš zabodoval v playlistech rádií Kiss, ČRO Radiožurnál a v hitparádě na TV Óčko. Je vítězem Youtube festu za nejlepší klip a autorem písničky Ztracená pro youtuberku Shopholic Nikol. Jeho hudba vyjadřuje pozitivní myšlení, naději, radost ze života, lásku a štěstí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama