reklama

Off road party v Top Gearu měla grády! Mrkněte na fotky pod článkem!

reklama

Byl to hodně vydařený mejdan! Z Off road party v klubu Top Gear jsme odcházeli až s ranním rozbřeskem. Tedy odcházeli. Lepší by bylo říct, že jsme se plížili podél zdi jako upíři. Denní světlo nám totiž nedělalo dobře.

Magazín FirstStyle byl jedním z partnerů akce, která už se dá bez nadsázky nazvat kultovní. Off road party, která byla po Top Cars party a Diamond party třetí v pořadí, na které jsme se podíleli, měla grády od začátku do konce. Už jen to, že se na jedno místo podařilo dostat absolutní novinku Emu 8×8, Humvee M998 Desert, Hummer H2 VR, Range RoverVogue 2013 nebo nový model Porsche Cayenne a další podobné krasavce, je samo o sobě úctyhodný počin. A když se k tomu ještě přidal super program a tombola o ceny za téměř 150 tisíc korun, večírek neměl chybu. Krásné modelky se postupně předvedly v oblečení Uncle Sam a moto bundách a helmách od ASP Group. Jejich ladné křivky museli obdivovat všichni, i ti, kteří se až do té doby bavili četbou Off Road 4×4 magazínu, který byl hlavním mediálním partnerem akce.

Všichni se bavili

My jsme se však nejvíc těšili na tombolu. V osudí byl například víkendový pobyt v luxusním Grund resortu Mladé Buky, půjčení vozu Caterham 7 od Dream Cars, oblečení od Uncle Sam, helmy LS2, voucher od Hummer centra, permanentky do fitness centra World Gym, poukaz na plastickou operaci od MuDr. Svatopluka Svobody a další šťavnaté ceny. Bohužel jsme nic nevyhráli, na žal jsme si však dali několik panáků a za chvíli už jsme se zase ponořili do víru zábavy. Tak jako například herečka Bára Mottlová, Miss Lucie Smatanová, moderátor Petr Vojnar a další hvězdní hosté. Jediný, kdo si večer neužil, byl náš šéfredaktor. Jelikož z mejdanu dělala živý vtup televize Nova do pořadu Prásk!, chtěl jít zamávat do kamery. Ochranka klubu ho však (naštěstí) držela v patřičné vzdálenosti od moderátorky Veroniky Saskové. Ještě že tak! Určitě se ale o něco podobného pokusí na další akci. Už 27. března se totiž v Top Gearu můžete těšit na Rallye party. A my budeme určitě u toho!

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama