reklama

Ondřej Bábor s přítelkyní randí mezi regály v supermarketu. Na víc čas nemají

reklama

Ani s muzikálovým zpěvákem Ondřejem Báborem se život nemazlí. Koronavirová karanténa ho postihla stejně jako ostatní umělce. Zpěvák ale na nic nečekal a během pár dní si doma na Moravě sehnal přes známé a internet brigádu. Přes den jezdí s kurýrní službou a ještě ten den večer nastoupí do supermarketu. S rouškou před jeho motorkářský vous a v ochranných rukavicích to není žádný med.

„Jsem z toho docela utahaný. Vstávám v pět hodin, jezdím do pozdního odpoledne a pak ještě běžím do Lidlu, zavážet zboží. Celý den tahám těžký věci, což mým pochroumaným plotýnkám nedělá vůbec dobře,“ popisoval Ondra náplň svých pracovních dní. Přesto našel na dočasné práci něco pozitivního.

„Do supermarketu chodí se mnou brigádničit i moje přítelkyně. Je studentka a má také volno. V podstatě my tam chodíme randit, protože na další milostné schůzky nemám prostě čas. Vidíme se tak alespoň mezi regály,“ smál se Ondra.

Přestože ho jiná práce baví, už se těší, až se zase vrátí do divadla. Vždyť ho čekají role v muzikálech Děti ráje, Čas růží, Kvítek mandragory, Kleopatra a zkoušky muzikálu Cikáni jdou do nebe v Divadle Bez zábradlí. „Zatím mě práce kurýra baví, je to zkušenost k nezaplacení, ale nechci, aby to trvalo dlouho. I když si myslím, že se do divadel vrátíme až po prázdninách.“

Zatím se Ondřej Bábor těší, jak provětrá motorku a slíbil si, že jakmile skončí karanténa a otevřou se wellness, bude prvním návštěvníkem. Cachtání ve vířivkách a saunu totiž přímo zbožňuje.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama