reklama

Originalita, tradice a ženskost – Dana Morávková návrhářkou kabelek

reklama

Úspěšná česká herečka Dana Morávková se rozhodla světu ukázat, že má co nabídnout nejen po stránce herecké, ale i jako návrhářka kabelek. Poté, co se Dana Morávková přiznala ke své vášni ve sbírání vkusných a elegantních kabelek, oslovila ji společnost Elega, aby s nimi navázala spolupráci a stala se autorkou a tváří nových kabelek.

Herečka s nadšením souhlasila, neboť si tak může splnit sen nabídnout českým ženám praktický módní doplněk přesně dle svých představ. Morávková se vydala do Třebechovic pod Orebem a věnovala tam celé odpoledne výběru střihu, kůže, podšívky, kování atd. Vybírala opravdu důkladně a pečlivě, aby konečný produkt naplňoval její představy a očekávání:Kudy chodím, tudy na to myslím. Ráda bych, abychom v novince nabídli velmi ženskou kabelku, která se hodí jak na den, tak i na večer a pak také kabelku vhodnou pouze na obchodní či pracovní schůzky,“ uvedla Morávková. Pokud se do konečného návrhu podařilo promítnout kombinaci Danina velmi osobitého a ženského stylu společně s vytříbeným, decentním vkusem, mají se české ženy skutečně na co těšit.

Dokonalý produkt

Spolupráce s třebechovickou firmou slibuje skutečnou kvalitu, o čemž svědčí již dlouhodobá tradice společnosti na českém trhu, která sahá až do roku 1992. Většina produktů je určena spíše na vývoz, a to zejména do Itálie a Německa, 20% výrobků putuje však každoročně na český trh. Pro oslovení žen středního věku, které si potrpí na kabelky, v nichž se snoubí kvalita provedení s originálním nápadem, je spolupráce s Danou Morávkovou vynikající volba. A na co se můžeme těšit? Základním materiálem je kůže a minimalistické zdobení. Mým snem je udělat nadčasovou kabelku, která nikdy nevyjde z módy a mohou ji nosit ženy či dívky každého věku., popisuje Morávková. Zároveň dodává velmi příznivou informaci, že jejím záměrem je vytvořit kabelku, která bude i cenově dostupná. Koneckonců o tom, zda byla tato spolupráce a návštěva v Třebechovicích úspěšná, bude možné se již brzy přesvědčit při oficiálním představení kabelek, které proběhne na přelomu března a dubna.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama