reklama

Originální módní show na vodním mole a stovky návštěvníků – startuje letní sezóna v Bešeňové

reklama

Vodní park Bešeňová patří k nejoblíbenějším destinacím Čechů pro relaxační dovolenou na Slovensku. Ani letos si proto o víkendu nenechali ujít zahájení sezóny stovky nadšených milovníků vodních atrakcí, termálních bazénů a originálního programu. Bešeňová fashion opening 2018 nabídl slovenský folklor v moderním hávu, otevřel se nový Saunový dům a galerie výtvarného umění v prostorách prvního holistického hotelu Galerie Thermal Bešeňová s výhledem na vodní park.

Exkluzivní módní přehlídka na mole přímo nad termálními bazény odstartovala zahájení letní sezóny ve vodním parku Bešeňová. Celý večer zahájila top modelka Simona Krainová úderem na obrovský gong.  Poté již molo patřilo slovenskému folklóru a skupině Cikánští ďábli.

Jedinečný umělecký projekt „Party v 21. století“ představil originální slovenské kroje kombinované s moderními prvky. Projekt sklízel úspěchy na výstavách po celém světe od New Yorku po Pjongčang, a nyní jej měli možnost vidět i návštěvníci openingu v Bešeňové. Na molu se během večera v roli modelů pánské módy představili známé slovenské osobnosti a jednu z hlavních rolí měl i slovenský finančník Igor Rattaj.

Novinkou je také otevření výstavy obrazů s názvem „Vůně Liptova“ v prostorách nového holistického hotelu Galerie Thermal Bešeňová, jejichž autorkou je Ľubica Skusilová, manželka slovenského miliardáře Igora Rattaje. „Pojí se ve mně dvě paralely. Láska k člověku a láska k umění,“ uvedla autorka, která svými díly vzdává hold nejen rodnému Liptovu a Tatrám, ale i přírodě jako takové.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama