reklama

Originální soubor 11:55 zve na premiéru nové experimentální hry Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh

reklama

Mladá generace divadelníků – 11:55 [zapětdvanáct] uvede 29. listopadu v 19:30 na Jatkách78 premiéru nové inscenace „Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh“. Autorská inscenace zkoumá fenomén komunikace. Divadelní svět se zde prolíná s běžným životem, ve snaze dorozumět se a porozumět si. Pět herců, kteří jsou zároveň režiséři vlastního díla, to je nový divadelní experiment souboru 11:55.

Po spolupráci s několika významnými divadelními režiséry dnešní doby se soubor 11:55 rozhodl pro netradiční krok, kterým je samostatný autorský projekt vznikající bez výrazné režisérské osobnosti. Všichni zúčastnění stejnou měrou participují na režijní složce inscenace, čímž uvádějí v pohyb vlastní kreativitu. Vzniklá inscenace tak osobitým způsobem odhaluje umělecký jazyk souboru 11:55.

Pět herců-režisérů vytvořilo inscenaci, která je vlastně bizarní studií sociální komunikace na jevišti i mimo něj. Hranice mezi životem a divadlem postupně mizí, protože divadlo je svět. Tvůrci zkoumají, co je realita a co je jen hra, zda si skutečně nerozumíme nebo to jen předstíráme. Vyzývají diváky, aby naslouchali a zkusili porozumět, pokud to dokážou. Dojde-li ke zrušení bariéry mezi hledištěm a jevištěm se dozvíme již příští týden!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama