reklama

Oslavy svatého Patrika opět v Praze a dalších městech

reklama

Den svatého Patrika jako významný irský svátek asi netřeba představovat. Událost, kterápřekročilahranice samotného Irska, se slaví v mnoha metropolích po celém světě. V minulých letech se k oslavám přidala i Česká republika
a oslavy jsou zde rok od roku bohatší. A slavit se bude
i 16. března 2019, kdy v Praze proběhne letošní Tour svatého Patrika, kterou doplní program na více než 500 místech po celé zemi.

Oslavy se budoui letos konat pod taktovkou legendární irské whiskey Jameson, nejprodávanější irské whiskey na světě. Program Tour svatého Patrika bude vycházet z úspěšného formátu let minulých, kde se mohli návštěvníci projít, zastavit a pobavit na několika netradičních místech včetně pražské náplavky, centra města a několika kulturních
a hudebních klubů a dalších tradičních i netradičních prostor.

16. března 2019 se mohou Pražané i návštěvníci hlavního města těšit na obdobnou verzi, v níž nebudou chybět staré známé ale i nové zajímavé podniky a prostory v Praze 1, Praze 2 či Holešovicích nebo Vršovicích. Loňský ročník si odbyl jednu velkou premiéru – tou byl irský průvod, který procházel centrem Prahy. Díky velkému úspěchu tohoto konceptu pořadatelé ohlašují, že tento průvod se bude konat i v březnu 2019, a to v České republice teprve historicky podruhé.

Program Tour svatého Patrika 2019bude bohatý a pořadatelé jej budou postupně odkrývat na www.toursvatehopatrika.cz.Při oslavách se můžeme těšit na propojení české scény s irskými kulturními hodnotami a typickými formami umění. Základem bude živá hudba,různá kulturní vystoupení, workshopy a bohatě zásobené Jameson bary.

Více informací na www.toursvatehopatrika.cz#BezeStrachu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama