reklama

Osobnosti českého showbyznysu stráví léto s dětmi a mladými lidmi na táboře

reklama

Oblíbená pěvecká soutěž pro začínající zpěváky ČESKO ZPÍVÁ, která má za sebou již 12. úspěšných ročníků a jejíž patronka je sólová a muzikálová zpěvačka Kamila Nývltová, představila letošní novinku a to CAMP 2019. Hudebně a tanečně vzdělávací tábor pro děti a mladé lidi ve věku od 10 do 26 let.

Webové stránky campu: www.ceskozpivacamp.cz

„Myšlenka na camp nás napadla právě při organizaci soutěže Česko zpívá, která podporuje pěvecký talent, soutěžící při ní získají cenné zkušenosti a setkají se s osobnostmi českého showbyznysu. Chtěli jsme vytvořit projekt, kde bychom se mohli mladým zpěvákům ještě více věnovat a pracovat s nimi, rozvinout nadání, vyzdvihnout jejich silné stránky, upozornit na zbytečné chyby apod., a tak vznikl nápad na letní camp.,“prozradila zpěvačka Kamila Nývltová.

Camp se uskuteční 7. – 13. července 2019 v Pensionu Radvanicev krásném prostředí Jestřebích hor ve východních Čechách. Účastníky čeká týden plný aktivit ale i zábavy: pěvecké a hudební workshopy (technika zpěvu, interpretace, přednes, práce s mikrofonem, rytmická cvičení, bubenický workshop), hodiny tance, kurz líčení, sportovní tréninky, kurz komunikace včetně cvičných rozhovorů na kameru, profesionální focení, zážitkové a interaktivní hry, … Vše vyvrcholí závěrečným koncertem, který proběhne 13. července ve Společenském centru UFFO v rámci akce Trutnovské hudební léto.

Workshopy a kurzy povedou odborníci a osobnosti z českého showbyznysu. Jsem moc ráda, že naši nabídku stát se součástí campu a předat zkušenosti mladým talentům přijala mimo jiných zpěvačka Renata Drössler, profesionální tanečnice Daniela Lebedová Křehlová, hudební skladatel Tomáš Živor, bubeník a perkusista Stanislav Vít, producent Milan Herman, make-up artist Marta Šantorová Rajohnson, moderátorka Hitrádia Černá Hora Martina Adamů,“ vyjmenovává Kamila.

V závěru Kamila dodává: „Už se moc těším. Bude to týden hudby, zpěvu a taneční zábavy! A samozřejmě zbude čas i na odpočinek a zábavné hry, abychom se všichni skamarádili a vládla skvělá pohodová atmosféra. Takže pokud hledáte skvělý plán na prázdniny, máme pro vás tento tip.“

Kamila se aktuálně věnuje kromě příprav na camp své sólové dráze. V polovině března představila nový singl a videoklip k písni „Sedmnáct“. Hudbu složil Josef Vojtek(frontman skupiny Kabát), text napsala Patricie Fuxováa režie klipu se ujal Václav Noid Bárta. V klipu si zahrál také bývalý fotbalista Marek Jankulovski.

Pořadatelem campu je spolek TŠ Bonifác, z. s., který za dobu své 24leté existence úspěšně zrealizoval již celou řadu volnočasových, táborových i mezinárodních projektů pro děti a mládež.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama