reklama

Ostrý reportér Josef Klíma bude mít vlastní divadelní show

reklama

Žena, která se zbraní v ruce osvobodila z vězení svého manžela. Policistka z Útvaru pro odhalovaní organizovaného zločinu, která usíná s pistolí pod polštářem. To je jen zlomek hostů, které spisovatel a novinář Josef Klíma představí ve své pravidelné divadelní talk show Labyrint, se kterou startuje v novém Divadle Na Maninách.

„Když jsem od producentky Kateřiny Duškové dostal nabídku na vlastní talk show, neváhal jsem. Jen jsme chvíli hledali její zaměření, a nakonec jsme se dohodli, že pojítkem budou osobnosti, které mají zajímavé životní osudy a vynikají nebývalou odvahou a vnitřní silou, v čemž mohou jít většině z nás příkladem,“vysvětluje Josef Klíma, pro kterého Labyrint nebude první zkušeností s jevištěm, protože na divadelních prknech pravidelně vystupuje se svou kapelou.

Nové pro něj však bude právě to, že Labyrint bude tematická talk show, navíc mapující oblast, které se v Česku nikdo nevěnuje. „Ve většině talk-show se představují lidé, kteří jsou aktuálně něčím zajímaví. U nás se diváci seznámí s osobnostmi, které jsou obdivuhodné v tom, že se nevzdaly a bojovaly o svůj sen, názor nebo postoj někdy i navzdory všem,“říká Josef Klíma a dodává, že věří, že diváci jeho talk-show v jednotlivých příbězích mohou najít odvahu na to změnit svůj vlastní život.

Talk show Labyrint se poprvé divákům představí 11. října v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7 – Holešovice.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama