reklama

Oživte své podzimní večery nejnovějšími díly seriálu Fargo

reklama

Všichni na něj už dlouho čekali. Třetí řada seriálu Fargo si totiž na nic nehraje. Tým režisérů do ostré dějové linky zahrnul bratrskou rivalitu, milenecké trable i promyšlené zločiny a všechno zahalil jemným závojem deprese a zoufalství amerického podsvětí. Drama, od kterého neodtrhnete oči, vyhrálo několik cen Emmy a slibuje jedinečnou podívanou. Zjistěte, co se stane, když se nepolepšitelný tulák Ray Stussy (Ewan McGregor) vrátí do zapadlého minnesotského městečka a sledujte televizní stanici AMC již v pondělí 23. října od 22:00.

Běžné příběhy s kriminální zápletkou zavedou diváky do nablýskaných laboratoří, kde detektivové v bílých pláštích vyřeší celou zápletku do několika minut. Nejnovější řada seriálu Fargo si však pro své fanoušky připravila přehlídku zločinů tak děsivě propracovaných, až z nich běhá mráz po zádech. Celý děj se točí okolo komplikovaného života jednoho páru – trochu potrhlého chlapíka jménem Ray Stussy (Ewan McGregor) a jeho nebezpečně svůdné partnerky jménem Nikki Swango (Mary Elizabeth Winstead).   Milenci, kteří společně žijí na hraně společnosti, se v úvodu třetí série rozhodnou oloupit Rayova bratra Emmita (také Ewan McGregor). Krádež se však nepovede, jak si dvojice představuje, a všem zúčastněným dokáže pořádně zamotat život.

Špičkový tým oceněný cenami Emmy

Třetí řadu amerického seriálu Fargo tvoří deset dílů plných napínavých zápletek a notné dávky vzrušujících akcí. Drama ze západního podsvětí má na svědomí pětice režisérů (Mike Barker, John Cameron, Michael Uppendahl, Noah Hawley a Dearbhla Walsh). Společně s týmem scénáristů, zkušených kameramanů a samozřejmě také zástupu herců vytvořili napínavý příběh, který každého pevně připoutá k obrazovce. Fargo neslaví úspěch jen mezi diváky. Atraktivní dějová linka oslovila i porotce udílející mezinárodně známé ceny Emmy. Americký dramatický seriál jich dostal dohromady 6 – za vynikající hudební režii, hudbu, kinematografii, obsazení pro mini-seriál, režii pro mini-seriál a za vynikající mini-seriál. Nechte se pohltit dokonale zpracovanou a dlouho očekávanou třetí řadou dramatu Fargo, která poběží od pondělí 23. října od 22:00 na televizní stanici AMC.

Dva bratři, jeden Jedi

O tom, že se Brit Ewan McGregor rozhodně neminul povoláním, když si zvolil herectví, toho svědčí mnoho. Jeho prvním krokem do světa provoněného popcornem byla v roce 1993 krátká televizní show Family Style.  Sice se u diváků nesetkala s valným nadšením, McGregor se ale rychle oklepal a hned pár let poté natočil několik celovečerních filmů. Svou pozici mezi hereckými hvězdami pak utvrdil, když přijal roli legendárního rytíře Jedi jménem Obi-Wan Kenobi. Zkušenosti z celosvětově známé ságy Hvězdné války Brit zužitkovává i nadále. V tomto roce se na obrazovky dostal znovu, tentokrát například s romantickým snímkem Kráska a zvíře, kde si zahrál po boku Emmy Watson. Diváky letos oslnil také očekávanou třetí řadou seriálu Fargo, ve které ztvárnil hlavní postavu Raye Stussyho a zároveň i Rayova bratra Emmita.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama