reklama

Pamatujete si síťovku? Vrátila se v elektronické podobě

reklama

Nakupování dokáže být leckdy velmi únavné. Obzvláště tehdy, když tápeme, cože to vůbec chceme koupit, a bezmyšlenkovitě chodíme mezi regály. Chcete se podobným situacím vyhnout? Stáhněte si novou aplikaci „Síťovka“. Vytvoří nákupní seznam prakticky za vás a upozorní vás na potraviny jedinečných vlastností oceněné logy kvality Klasa a Regionální potravina. A tím její přednosti zdaleka nekončí.

Pokud patříte mezi ty, kteří si ručně píšou nákupní seznam, určitě si vzpomenete na několik okamžiků, kdy jste ho zapomněli doma. Málokdy ale necháte doma svůj mobilní telefon, kde můžete mít staženou aplikaci „Síťovka“, která v mnohém vynahradí obyčejný list papíru s položkami nákupu. Tohoto šikovného pomocníka pro vás a celou vaši rodinu připravil Státní zemědělský intervenční fond.

V čem vám tedy „Síťovka“ pomůže?

  • Vytvoří nákupní seznam víceméně za vás.
  • Nákup můžete přeposlat členům rodiny (či spolubydlícímu) pomocí e-mailu nebo SMS.
  • Nabídne vám konkrétní potraviny a upozorní vás na ty kvalitní se značkami Klasa a Regionální potravina.
  • Může vás inspirovat osvědčenými recepty včetně seznamu potřebných surovin k daným receptům.
  • Umožní vám vytvářet si své vlastní seznamy a navíc si uložit často používané nákupní položky do složky „Oblíbených“.
  • Veškeré položky si můžete odškrtávat nebo promazávat.

 

Se „Síťovkou“ budou nákupy rychlejší a pohodlnější. Ušetříte tak cenné minuty, které pak můžete věnovat rodině. Navíc je velmi důležité odlišovat kvalitní potraviny od těch méně kvalitních, s čímž vám nová aplikace jednoznačně pomůže. Chcete tedy novou aplikaci vyzkoušet? Nainstalujte si ji zde:

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama