reklama

Parádní novinka: Hrající, vonící a barvy měnící žárovky Awox

reklama

Technika a také vymýšlení různých vychytávek jdou stále dopředu. Jedna z nejnovějších celosvětových vychytávek jsou nejen svítící, ale zároveň hrající žárovky Awox. Když například skočíte do postele, můžete si nejenom rozsvítit, ale zároveň spustit reproduktor a během pár sekund propojit s vaším mobilem či tabletem a pustit si svoji oblíbenou muziku či aktuální hudební novinku.

A to snadno, rychle a ve vynikající kvalitě. Některé verze navíc umí dokreslit atmosféru různými vůněmi, případně mají několik barevných nastavení, a tak si můžete ložnici či obývací pokoje zahalit do červené, oranžové nebo decentně modré nebo zelené. Tato chytrá zařízení je navíc možné propojit do tzv. multiroom systému, a ten pak jednoduše nastavovat a ovládat ze svého tabletu nebo smartphonu. „Smart žárovky Awox nejsou jenom na svícení – staly se průkopníkem v zapojení zajímavých chytrých prvků do stále oblíbenějších LED žárovek,“ říká Ondřej Žatečka, zástupce českého distributora značky Awox. „Navíc je možné z těchto žárovek vytvořit systém, který se postará o správné osvětlení jednotlivých prostor, jejich ozvučení, případně i zpříjemnění atmosféry rozptýlením vonných esencí,“ dodává Ondřej Žatečka. Instalace je velmi jednoduchá – žárovky stačí umístit do jakékoli standardní stojací lampy, lustru, stolní lampičky, připojit smartphone nebo tablet. Ovládání je možné napřímo malým ovladačem nebo pomocí příslušné aplikace.

Nejen svítí, ale i hrají 

Pro ozvučení interiérů se nabízí hned několik typů inteligentních žárovek Awox, které dokáží rychle a jednoduše rozehrát a rozsvítit celý byt, kancelář nebo restauraci. V podstatě se liší podle komunikace se zařízením, z něhož přehrávají hudbu. Jsou dodávány s dálkovým ovladačem, kterým lze pohodlně regulovat nejen vlastní přehrávání hudby, ale také nastavit barevný tón osvětlení, úroveň jasu, a samozřejmě také světlo zapnout a vypnout.

StriimLIGHT Wi-Fi Color

Awox StriimLIGHT Wi-Fi Color je energeticky úsporná LED žárovka s integrovaným Wi-Fi reproduktorem. Tato žárovka je vlastně plnohodnotný přehrávač internetových rádií. Dovoluje vytvářet synchronizované zvukové zóny s několika žárovkami StriimLIGHT Wi-Fi, takže tímto způsobem můžete zajímavě ozvučit interiér domu, bytu, kanceláře či chalupy.

StriimLIGH Color

Awox StriimLIGH Color je energeticky úsporná LED žárovka s integrovaným Bluetooth reproduktorem. Díky ní můžete streamovat hudbu z telefonu, tabletu nebo z počítače.

AromaLIGH Color

Awox AromaLIGHT Color je chytrá energeticky úsporná LED žárovka s integrovaným difuzérem na esenciální oleje. Jednoduše můžete ovládat nastavení jasu, barev a intenzity rozptylu esenciálních olejů. I tento typ chytrých žárovek je možné spojovat do jednotlivých zón a synchronně ovládat, a to až 8 žárovek v dosahu 20 m.

SmartLIGHT Color

Awox SmartLIGHT Color je chytrá energeticky úsporná LED žárovka s ovládáním přes Bluetooth. Pomocí smartphonu nebo tabletu a aplikace SmartControl můžete bezdrátově ovládat nastavení jasu a barev. Vyniká nízkou spotřebou a především životností 20 000 hodin. Je vhodná pro doplnění multiroom systémů jako osvětlovací prvek. Vybírat lze tedy z několik variant a použití a využití je opravdu na konkrétní potřebě či fantazii každého z nás.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama