reklama

Pavelková se v osmém měsíci ukázala v plavkách

reklama

Finalistka České Miss, modelka Romana Pavelková se měsíc před porodem ukázala v plavkách. Během horkého víkendu vystavila své tělo doma na zahradě, ale raději až ve večerních hodinách.

Horké dny prý snáší dobře, ale s opalováním to rozhodně v těhotenství nepřehání. „Začaly se mi dělat ze sluníčka pigmentové skvrny, takže se moc neopaluji. Když jdu ven, tak jsem raději ve stínu a na slunci maximálně půl hodiny,“ prozrazuje Romana. „Teď o víkendu bylo ale krásně teplo i večer, tak jsem v plavkách zůstala a s manželem jsme si užili letos poprvé krásný večer a grilovali úžasný masíčka na novém grilu,“ upřesnila Romana.
Nebýt rostoucího bříška, na jejím těle by těhotenství poznal málokdo. Ona si to ale nemyslí. „Mám deset kilo nahoře, takže z 52 kilogramů je 62. Můj manžel Milan je skvělý chlap a stále mi říká, jak mi to sluší, ačkoliv se já cítím jako vorvaň,“ usmívá se modelka. „Milan je s kily navíc vážně spokojen. Nemá prý rád vychrtlé holky. Také moc rád hladí bříško, zvláště, když se Maxík hýbe,“ dodala Pavelková, která čeká prvního potomka. Bude to syn Maxmilián.

Foto: Weber

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama