reklama

Péče o oční okolí. Víme, jak na to!

reklama

Oči jsou nejvýraznějším prvkem obličeje, který dokáže vyjádřit mnoho. Člověk nemusí ani promluvit, a přesto jeho oči mnohé prozradí. Ženy své oči zvýrazňují pomocí dekorativní kosmetiky, ale aby stále zářily krásou a zdravím, nesmí v každodenním ošetřování pleti chybět ani péče o oční okolí. Díky absenci mazových a potních žláz v okolí očí, je zde pokožka sušší, křehčí a zranitelnější, snadno ztrácí vodu a je náchylná k dehydrataci.

Ve spojení s vyčerpáním, únavou či nemocí se tak první příznaky stárnutí projeví právě v očním okolí. Ať už jako jemné linky, drobné vrásky, váčky či otoky a tmavší kruhy pod očima. Stárnutí sice nelze nijak zastavit, ale pomocí správné péče a kombinací účinných přípravků lze jeho projevy viditelně zmírnit a pleti dopřát vše, co pro zdraví a krásu potřebuje.

Účinné řešení vrásek

Fytofontana Stem Cells EyeContour je omlazující sérum s kmenovými buňkami vyvinuté speciálně na jemné a citlivé oční okolí. Obsahuje jedinečnou kombinaci pečlivě vybraných účinných látek, která zmírňuje vrásky okolo očí, zvyšuje pružnost pokožky a doplňuje ji o látky potřebné k neustálé obnově. Používáním přípravku se jemné kontury    a vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka očního okolí        se stává pevnou, zářivou a omlazenou. Na vyhlazení mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk             a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt vrásek očního okolí. Kolagen a elastin jsou látky zodpovědné za strukturu a pružnost pokožky. TrioStem3 Complex            a peptidy nové generace aktivně podporují jejich tvorbu a tím pomáhají vyplňovat vrásky. K dostání v lékárnách a na internetu za doporučenou cenu 574 Kč, balení 15 ml.

Pryč s otoky

Fytofontana Stem Cells EyeBag obsahuje výjimečnou kombinaci účinných látek, která napomáhá stahování váčků pod očima. Kmenové buňky a peptidy při kontaktu s pokožkou postupně obnovují pleť a vyvolávají její rychlejší regeneraci. Mimické vrásky se redukují, pokožka se stává vypnutou, pružnou a vitální. Sérum je kromě účinných látek z kmenových buněk doplněno i o tetrapeptid            s antiedematickým účinkem, který redukuje otok očních víček. Vzhled oteklých váčků, naplněných vodou a tukem, se tak viditelně snižuje. K dostání v lékárnách a na internetu za doporučenou cenu 574 Kč, balení 15 ml.

Zbavte se tmavých kruhů

Fytofontana Stem Cells EyeDark, určený na ošetření tmavých kruhů pod očima a vrásek očního okolí, vám poskytne dokonalou péčiproti tmavým kruhům. Používáním séra s kmenovými buňkami se tmavé kruhy a viditelné znaky stárnutí redukují.          V přípravku jsou zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy, které zabraňují vzniku tmavých kruhů, zmírňují silné pigmentované složky, zmírňují záněty a zklidňují citlivou pokožku očního okolí. Peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám obsažené v přípravku mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek očního okolí. K dostání na internetu a v lékárnách za doporučenou cenu 574 Kč, balení 15 ml.

Jemné odlíčení je základ

Jít spát bez odlíčení je největším kosmetickým hříchem. Fytofontana Stem Cells Pure Eye odličovač očních partií, na dokonalé odlíčení, obsahuje dvě fáze. Díky inovativní formuli jemně a účinně čistí kontury očního okolí a vzácnými účinnými látkami jí ošetřuje a obnovuje. Na zmírnění mimických vrásek, které se vytvářejí neustálým pohybem očí, jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. K dostání na internetu a v lékárnách za doporučenou cenu 288 Kč, balení 125 ml.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama