reklama

Pentahotel rozzářily hvězdy

reklama

Nově otevřený Pentahotel v pražském Karlíně  přivital ve svém designovém lounge osobnosti z řad obchodních partnerů a VIP hostů. Akce se konala u příležitosti oslavy úspěšného startu řetězce pentahotels na českém trhu – od svého otevření v září 2013 přivítal hotel již více než 90 tisíc návštěvníků z různých koutů světa a zároveň si vysloužil prestižní ocenění „Certificate of Excellence” od nezávislého cestovatelského serveru Tripadvisor.com, který měsíčně využívá přes 200 miliónů turistů.

Výjimečnou událost v jedinečných designových prostorách pentahotelu Prague přišla oslavit řada zvučných jmen –  britská chlapecká kapela Blue, zpěvačka Marta Jandová, slavný pár Václav Noid Bárta a Gábina Dvořáková, topmodelky Andrea Verešová, Aneta Vignerová, Jitka Nováčková a Jitka Válková, zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová, moderátorka Gabriela Partyšová a Kateřina Kristelová, hudební producent Jaro Slávik a další. Stylová hudba, občerstvení a koktejly světové úrovně, uvolněná neformální atmosféra  – včerejší party byla jednoduše nezapomenutelná! Velkým překvapením byla úžasná kapela BLUE. Pentahotels, to je nadstandardní pohodlí a unikátní stylový design v moderním prostředí. V současné době se řetězec pyšní 23 hotely po celé Evropě i Asii a do konce roku 2015 plánuje otevřít osm dalších poboček. Praha je pro pentahotels první lokalitou z regionu střední a východní Evropy.

Hvězdný design 

Charakteristickým znakem každého pentahotelu jsou otevřené prostory – lounge kombinovaný s lobby, recepcí, barem a kavárnou. Designový interiér je dílem Matthea Thuna, hvězdy italské architektury a designu, jenž zde dokázal propojit dva odlišné světy. Lounge přes den funguje jako místo pro příležitostná neformální setkání a obchodní schůzky, večer se pak promění v pulsující klub. Pentahotels také staví na výjimečné spolupráci s předními značkami, jako je například Sony, která vybavila odpočinkové prostory hotelů konzolemi PlayStation či Diesel – zaměstnanci hotelů nosí oblečení této značky, lounge a vybrané pokoje jsou vybaveny stylovým Diesel osvětlením.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama