reklama

Pepa Vágner: Z hodinového manžela, manželem na celý život

reklama

Kdo ho nezná, ale i ten kdo o něm ví víc, neuvěří. Pepa Vágner je nejen uznávaným zpěvákem, hercem a moderátorem, ale nově i hodinovým manželem. Rozumí si s kladivem, perlíkem, hasákem či vrtačkou a zvelebuje a zvelebuje. Co? Byt, do kterého se míní se svojí krásnou partnerkou Marlene nastěhovat.

„Nebude to, jak vidíte ani hned ani zítra, ale doufám, že do léta už bude vše, jak má být. S přítelkyní semtam přiložíme i ruku k dílu. Samozřejmě podle našich časových možností, a když už se zapojujeme, tak s vervou a aktivně. Byt je to pořádně velký, 5+ kuchyňský kout, takže do svatby, kterou plánujeme rovněž na prázdniny a kde jinde, než v Řecku, kde jsme se zasnoubili, bychom se rádi nastěhovali do místností obyvatelných a zařízených,“ informoval Pepa.

Jelikož hnízdečko lásky je opravdu více než prostorné, rozhodl se, že to bude sice hlavně domov, ale počítá s tím, že v jedné místnosti bude nahrávací studio a zkušebna. „My k životu potřebujeme obývák, kuchyň, ložnici a sociální zařízení. Samozřejmě i dětský pokoj pro jedno a více potomků. Počet nechtějte vědět, ten necháváme na přírodě. No a zpět k bytu. Je tady dost místa na to, aby dole bylo zmíněné muzikantské zázemí a žilo to tu hudbou. Aby se tu komponovalo, skládalo, nahrávalo a kapely, které sem přijedou, měly vše potřebné na jednom místě a mohly tu tvořit i bydlet,“ doplnil Vágner.

Tím zdaleka plány mladého páru nekončí. Jelikož je byt u Vltavy a Pepa má kapitánské zkoušky uvažují oba partneři i o tom, že by případně mohli fušovat i do lodní dopravy případně s flotilou organizovali romantické projížďky po řece.

Jak vidno a slyšno dvojice toho má hodně před sebou. Pepa se těší i na to, jak bude pánem kuchyně, neboť on je to, kdo tvoří vybrané lahůdky a specializuje se na asijskou kuchyni. „I já budu ovšem v kuchyni nepostradatelná, protože to všechno, co on umastí, připálí a použije při své tvorbě, já s chutí dám do původního stavu a ještě uklidím. A někdy toho je opravdu hodně,“ s úsměvem prozradila Marlene.

Po práci a dobré krmi a jiných choutkách by měl následovat odpočinek a pro ten případ se buduje ložnice. Pokud se partneři ve všem shodnou, tak jediné půtky mají v obsazení postele. Neshodnou se, zda dáma bude okupovat lože vpravo, či vlevo a kde bude pochrupovat pán. Zatím si tedy dělají poznámky na zeď, a až dorazí nábytek pak padne konečné rozhodnutí. Na něj mají Pepa a Marlene ještě času dost.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama