Perkausová to dotáhla až do armádního letectva!

Autor: dne 2 dubna 2015

Tak tohle nikdo nečekal! Krásná moderátorka zkusila roli herečky, modelky a nyní oblékla uniformu. 

Ale nebojte se, nezmizí z televizních obrazovek někde v oblacích, abychom její vnady nemohli pravidelně obdivovat.

Natáčela jen pro svůj barrandovský pořad “Svět v barvách” a v leteckém muzeu ve Kbelích to Evě opět nevídaně slušelo.

Na vlastní oči se o tom přesvědčil houf mlsných vojáků, který stál venku v zimě a z nové členky armády nemohli odtrhnout své slintající pohledy. Eva bude nejspíš ten typ ženy, které sluší i pytel od brambor.
V kombinaci se zářivým úsměvem a dobrým nápadem si už může sympatická hvězdička dovolit trošku kecat do práce režisérovi i kameramanovi – jak je možné odhalit na jedné z fotografií.

Evi, jak jsi se v uniformách cítila? Brala bys práci letušky?
“Samozřejmě, že jako vetšina hodně mladých dívek jsem si mimo jiné přála být letuškou a jejich povolaní jsem si představovala zjednodušeně. Slušivá uniforma a cestování. Ve skutečnosi je to trošku jinak. Práce neni jednoduchá – letušky mají málo času na soukromý zivot, ale musím uznat, ze uniforma českých letušek je slušivá. A co se týče uniformy vojenské ? Nebylo to pro mě to pravé ořechové. Sama jsem se v ní necítila dobře, podle mého názoru vojenská uniforma přísluší mužům, protoze potlačuje ženskost. Nikdy jsem nepřemýšlela o práci v armádě, ale asi by můj vojensky výcvik probíhal jako z filmu Vojín Benjaminová :-)”

Bojíš se létání? Máš nějaký zajímavý/děsivý/vtipný zážitek z letadla?
Co se týče létání, myslím, že se žádného dopravního prostředku nebojím. Jediné, z čeho jsem měla trochu obavy, byl hydroplán. Zajímavý zážitek mám: sice ne z letadla, ale z letištního odbavení, když jsem letěla s mojí maminkou z výletu v Dánském Tivoli. V den odletu jsme zaspaly a tak jsme věci do kufru balily v rychlosti. Maminka mi kladla na srdce, aby bylo vše srovnané, ale já jsem doufala, že stihneme dojet na letiště včas, tak jsem nic nerovnala a vše honem nacpala do kufru. Při odbavení na letišti (nevím proč) si celník v bílých rukavičkách vybral zrovna naše narvané zavazadlo. Slušně nás požádal, zda bychom nemohly zavazadlo otevřít, aby si ověřil obsah. Po otevření našeho přecpaného zavazadla začaly z kufru vyskakovat růžové molitanové natáčky, které se rozkutálely po celé letištní hale. Dodnes nezapomenu zděšený výraz celníka a smích nejen odbavených, ale i neodbavených turistů.

 

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď