reklama

Perkausová z TV Barrandov: Máme poslední nahé fotky!

reklama

Není tomu ani půl roku, co se z neznámé playmate, kterých v českém rybníčku plave nespočet, stala Eva Perkausová díky svému raketovému startu v kampani pro Jaguar a několika malých rolích ve filmech, jednou z těch, které plní stránky novin a časopisů poslední doby. Není divu. Její bujný dekolt, blond vlasy a zářivý úsměv uhrane nejednoho z čtenářů a diváků.

Perkausová, která si své první focení odbyla v časopise Playboy již před dvěma lety, se od té doby svlékat nemusela a díky nové smlouvě s televizí Barrandov se už ani svlékat nemůže a nechce. Naší redakci se ale podařilo získat několik fotografií, které Eva vyfotila zhruba týden před podpisem této omezující smlouvy pro Aquapalace Praha. Eva je v nich opět v rouše Evinně, tentokrát ovšem velmi decentně.

„Stala jsem se tváří čestlického vodního světa a nafotila jsem s fotografem Filipem Matušinským serii promo fotek, mezi kterými jsou i některé opravdu málo oblečené. Naštěstí ale fotky vypadají vkusně a o nahotu v nich rozhodně nejde,“ nechala se slyšet Perkausová.

Vy se můžete na fotografie podívat již dnes, přestože kampaň v Aquapalace Praha teprve odstartuje. Eva je na nich opravdu sexy. Podobné fotky už asi u této blonďaté krásky dlouho neuvidíme. Není to škoda, pánové?

Foto: Filip Matušinský / Aquapalace Praha

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama