reklama

PLANEO Elektro plné lidí: Přišli si pro slevy, dezinfekci i ochranné pomůcky

reklama

Dalo se očekávat, že jakmile se znovu otevřou obchody, které byly uzavřené kvůli opatřením vlády, lidé je vezmou útokem. Ale to, co se dělo na pobočkách PLANEO Elektro překonalo všechny představy. Na druhou stranu, není se čemu divit. Obrovské slevy a stále ještě nedostatková dezinfekce a ochranné pomůcky na jednom místě, to si nechal ujít málokdo včetně youtuberů, které zaujala značka Yenkee. Ta má totiž spoustu skvělých projektů pro herní nadšence.

Téměř devadesát poboček celorepublikové sítě PLANEO Elektro si pro své zákazníky přichystalo speciální Black Friday. Slevová akce trvá od 27. dubna až do 10. května. Co všechno můžete koupit a za jaké ceny se dozvíte na www.planeo.cz. Důležité je, že se na zboží můžete nejen podívat, ale také si ho osobně vyzkoušet, případně se poradit s odborníky, kteří jsou v obchodech pouze pro vás. Rozhodně se nemusíte bát, že byste se nakazili, COVID-19 zde absolutně nemá šanci. Samozřejmostí jsou přísná bezpečnostní opatření jako pravidelná dezinfekce prostor či jednorázové rukavice. Jak se v prodejnách chovat se navíc dozvíte z bannerů, TV obrazovek i informačních letáků. Ale o dvoumetrových rozestupech nebo nutnosti nosit roušku už zřejmě všichni dobře víme.

Hned první den, tedy v pondělí 27. dubna se ukázalo, že PLAENO Elektro vsadilo na výbornou kartu. Zkrátka lidí jako před vánočními svátky, někde možná i o něco více. Nabídka je skvělá, nejde ji odmítnout. K dostání jsou roušky pro děti i dospělé, respirátory FFP2 i dezinfekce či dezinfekční gely v balení od 20 do 500 ml. To vše za ceny, za které toto zboží jinde nepořídíte. Jestli jste jedné z poboček PLANEO Elektro ještě nebyli, doporučujeme to co nejdříve napravit. 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama