Po třech letech, skoro ve stejném složení, v čele s Lucií Bílou! Střelená rodina Addamsů opět na scéně

Lucie Bílá, Pavla Břínková, Martin Sobotka, Iva Pazderková, Bára Munzarová a další herci a zpěváci představili v Hudebním divadle Karlín nové uvedení muzikálu The Addams Family. Příběhy této šílené rodiny se po tříleté přestávce znovu rozehrají na jevišti HDK v téměř nezměněné herecké sestavě.

Stálicí zůstává v roli Morticie zpěvačka Lucie Bílá. „Jsou věci, které se nezapomínají, ale kdybych vám měla nyní vysypat z rukávu text, tak nevím nic. Ale naučím se to rychle, protože to mám někde zašité pod kůží. A pak si doma schovávám scénáře. Nechávám si je od ostatních herců podepsat, mám tam své poznámky. Scénář nikdy nevyhazuji, je pro mne možná víc jak fotky,“ uvedla Lucie Bílá, která se na jevišti potká se svou oblíbenou kolegyní Pavlou Břínkovou. „S Pavlou Břínkovou jsem si hodně blízké. Dokonce jsme trvaly na tom, abychom měly společnou šatnu. Uklidňuje mě její řád. Když přijdete k nám do šatny, přesně víte, kde sedím. Já zabírám asi tak dva a půl stolku, kdežto Pavlínka mám všechno na půl stolečku. Líbí se mi její systém, její pravidelnost. Dokonce to máme už tak vychytané, že mně zařadila do svých rituálů.“

Babička Addams Pavla Břínková oslavila v letošním roce neuvěřitelnou sedmdesátku a také karierní padesátku a hodlá pokračovat. „Těch 70 nevnímám, není co slavit. Pro mne je hezčí 50 na jevišti. Proto jsem zajásala, že se Addamsova rodina vrátila. Neskutečně nás i diváky bavila. Role babičky v Addamsově rodině je mi blízká, protože jsem se stala opravdovou babičkou krásného vnoučka,“ pyšnila se Pavla Břínková.

Obnovená premiéra muzikálu The Addams Family se uskuteční 20. března 2020 a diváci se mohou těšit na Jaromíra Dulavu, Jiřího Korna, Danielu Šinkorovou, Václava Koptu, Martina Sobotku, Václava Noida Bártu, Patrika Děrgela, Lukáše Löbla a další známé herce a zpěváky.

Foto: Herminapress

NAPSAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno