reklama

Podmanivá krása Andrey Verešové vám vyrazí dech!

reklama

Krásná Slovenka s božským tělem Andrea Verešová odhodila při focení kalendáře veškeré svršky a nechala se nafotit v rouše Evině. Své dokonalé křivky odhalila pro společnost ProCeram – předního distributora keramických obkladů a dlažeb.

Aby lesk kalendáře byl ještě jasnější, pokřtili ho Bára Basiková, Yvetta Blanarovičová a Vladimír Šmicer, který se současně stal i jeho kmotrem.  Bára a Yvetta svými krásnými hlasy vytvořily na křtu příjemnou atmosféru.  Jelikož jsou kalendáře vyrobeny v limitované edici a nerozdávají se na potkání, byla na křtu před losováním o tři z nich napjatá atmosféra. Andrea Verešová vylosovala z vizitek přítomných tři šťastlivce, kteří se stali výherci nového kalendáře. Kalendář se fotil v přísném utajení ve speciálně postaveném studiu s bazénem, které vznikalo několik dnů pod taktovkou produkčního týmu společnosti ProCeram a známého fotografa Jana Tůmy. O originální a luxusní dekorace se postaral stylista Karel Dominic Stix. „Na začátku jsem si jako pokaždé říkala, co se dá ještě vymyslet, co nového se dá ještě nafotit, aby to zaujalo, aby to bylo krásné a přitom neokoukané. Musím říct, že s ProCeramem to je pokaždé velká výzva. Originální nápad, tým profesionálů a speciální technologie tisku se odrazily na výsledku, který bude pro každého jistě milým překvapením. Jsem vděčná, že se opět povedlo něco skvělého,“ svěřila se se svými pocity z focení jedna z našich nejkrásnějších modelek Andrea Verešová. „Každá fotka je spojená s nějakou myšlenkou. Všechny jsou foceny ve vodě, čímž mají něco společného a přitom je každá jiná. Mám ráda čistou dramatičnost, temperament a myslím, že se vše podařilo spojit – každý měsíc, každé roční období nějakou charakteristikou, nějakou dekorací. Nejsem na každé fotce v rouše Evině a doufám, že si každý najde nějakou oblíbenou fotku,“ to jsou křtící slova Andrey.

Laťka je vysoko

Na její slova navázal Pavel Basl ze společnosti ProCeram: „Překonat laťku, kterou jsme nastavili loni, nebylo vůbec jednouché. Je to náš třetí společný kalendář, myslel jsem, že nenajdeme motiv, ale pracovat s Andrejkou je jednoduché a my s ní rádi spolupracujeme. Je velice profesionální a připomíná nám to styl naší práce, kde se snažíme dělat vše trochu jinak než ostatní.“ Myšlenkou kalendáře bylo ukázat krásu a ladnost ženského těla ve spojení s nezkrotným živlem – vodou, a radostí z dopadu kapek na nahou kůži. Něžné doteky vody, kterými se nechala Andrea při focení hýčkat, ocení zejména muži, ale obdivné pohledy jednotlivým fotografiím věnují i ženy. Andrea Verešová propůjčila společnosti ProCeram nejen svou tvář již potřetí a tak se jejich vzájemná spolupráce stává pomalu tradicí. Svým nekonvenčním pojetím, nadčasovostí a jistou dávkou provokativnosti jde tento exklusivní kalendář ve šlépějích legendárních značek. Profesionalitou tvorby, nejpokrokovější technologií tisku, která nemá v ČR obdoby, a speciálními tiskovými efekty se každý exemplář stává originálním uměleckým dílem, vhodným pro výzdobu domácností, ale i kanceláří.

Mistrovské dílo

O rafinované a nádherné fotografie se postaral přední český fotograf celebrit Jan Tůma. I díky němu vznikly krásné  umělecké snímky zachycující čistou ženskou krásu. „S Andreou se mi jako vždy pracovalo báječně. Je to velká profesionálka, se  kterou pracuji již mnoho let, a patří ke skutečným topmodelkám. Díky své dokonalé postavě a úžasné tvárnosti se s ní dají fotit i ty nejnáročnější pózy a vždy vzniknou unikátní a neopakovatelné snímky. S Andreou je jednoduše radost a pocta fotit. I když je Andrea zasloužilou maminkou, není to na její postavě vůbec vidět a pyšní se perfektně dokonalým tělem. Je až neuvěřitelné, jakou energii a smyslností Andrea pořád oplývá,“ uvedl Jan Tůma a dodal: „největším překvapením pro mě ale bylo místo focení – zahradní bazén! Fotil jsem z rampy 4 m vysoko nad bazénem.“

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama