reklama

Podzemí legendárního KINA 64 U HRADEB ožije pohybovým představením THE TRIAL

reklama

Jedinečný mezinárodní divadelní projekt THE TRIAL je založený na souhře šesti performerů inspirovaných oceňovaným ruským režisérem Maximem Didenkem, prózou Franze Kafky a mašinérií soudů v dobách stalinismu i v současném Rusku.

Inscenace vzniká v těchto dnech v osobitém prostoru legendárního pražského KINA 64 U HRADEB v Mostecké ulici na Malé Straně. Premiérové a jedinečné uvedení THE TRIAL proběhne 27. a 28. února vždy od 20.00 hodin. Producentem představení je produkční platforma ProFitArt, který se zaměřuje na oblast nezávislého nonverbálního, fyzického a současného tanečního divadla. 

„Kafka je pro mě neuchopitelný, přináší otázky které neumím zodpovědět. Pokaždé, když si myslím, že jsem odpověď našel, zjistím, že ještě ne. Proces jsem si vybral, protože to co se děje dnes všude ve světě je nevyzpytatelné. Jde o mašinérii, se kterou nemůžeme nic dělat, nějakým způsobem je všudypřítomná. Tenhle stroj, kterému říkáme civilizace z nás dělá vězně, proto mě to téma zajímá,” říká režisér Maxim Didenko.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama