reklama

Pohádka tisíce a jedné noci je tady! Jak bude vypadat ta Vaše?

reklama

Která z nás by nechtěla prožít opravdovou pohádku? A co kdybych jich rovnou bylo tisíc a jedna k tomu? Tak zní podtitul aktuálního ročníku soutěže Souboj nevěst a v tomto duchu se také celý letošní koncept ponese. Již po šesté se mezi sebou o skutečně pohádkové věno „poperou“ budoucí nevěsty. Patronátu nad letošními finalistkami se ujaly operní pěvkyně Tereza Mátlová a Česká Miss Eliška Bučková.

Ušití svatebních šatů od návrhářky Anny Svobodové z Eny ateliéru, zapůjčení svatebního oblečení (třeba pro ženicha či družičky) ze svatebního salónu NAIVE, návrh šperků značky Sara Collection, svatební cesta, fotograf, květinová výzdoba, domácí spotřebiče, to je jen malý výčet darů, které si vítězná nevěsta odnese věnem. „Opět jsme se do přípravy dalšího ročníku pustili s vervou a mám z celého týmu velkou radost. I nevěst se hlásí čím dál tím víc. Úžasné je, že soutěžící z předešlých ročníků se k nám stále vrací se svými zážitky z jejich svateb a i nadále soutěž podporují a doporučují svým známým,“ uvedla Lucie Kopecká, ředitelka soutěže.

Patronkami soutěže se letos staly Tereza Mátlová a Eliška Bučková. Proč právě ony se do této akce pustily? „Znám tento krásný projekt a velmi tomu fandím! Navíc asi každá dívka sní o svém svatebním dni a já jsem ráda, že mohu být součástí týmu, který umožní jedné nevěstě splnit si svůj sen o pohádkové svatbě,“ říká Eliška o spolupráci. A jaká bude svatba Elišky? Ta moje představa a styl svatby se obměňuje každý rok, jednou svatba v boho stylu, pak v kroji a teď se mi líbí styl carevna, co přijde na řadu v den mé svatby, se nechte překvapit.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama