reklama

Pojďte s námi na Transmission!

reklama

Největší událost roku pro fanoušky taneční hudby je tady! V sobotu 30. listopadu se v O2 areně bude konat 10. pokračování mega show Transmission. Těšit se můžete na nejlepší světové trance DJs, záplavu světel, laserů a pyro efektů a také na vizuální show na téma „The Machine of Transformation“.

Na této mega akci nemohou chybět ani české celebrity a tak se na tanečním parketě či přilehlých VIP tribunách můžete potkat např. s Dominikou Mesarošovou, Yemi A.D., Petrem Zvěřinou a dalšími osobnostmi českého show businessu. Pokud chcete vidět tančit české VIP osobnosti, neváhejte a vyrazte na Transmission! Přijďte, a užijte si úžasnou party spolu s více než 10 000 dalších stejně naladěných lidí. Zaručeně se budete skvěle bavit a nejspíš potkáte i nové přátele či dokonce lásku. Zážitek, kdy tisíce lidí v jeden moment prožívají stejný pocit souznění a radosti z hudby a show, Vás nabije energií. Přijďte se uvolnit od každodenního stresu, zatančit si na skvělou hudbu, poznat nové přátele a také shlédnou show, která nemá obdoby.  Zahrají Vám přední světoví DJs, čekají Vás světelné a pyrotechnické efekty, laserová show a zážitek na světové úrovni.  V sobotu 30. listopadu se můžete vydat na výlet z minulosti do budoucnosti. Každého DJe uvede speciální intro – krátká projekce a světelná show, která představí jednotlivá období z minulosti až po dalekou budoucnost.

Bude to nářez!

The Machine of Transformation hned v úvodu rozvíří proud Vaší fantazie – obklopí Vás vynálezy Leonarda DaVinciho a provede Vás obdobím RENESANCE. Až se ho nabažíte, ocitnete se ve století páry – čeká Vás STEAM PUNK. Poté budete fascinováni elektřinou a dostanete se do éry ELECTRIC DIESEL PUNK. Následovat nebude nic jiného než výjevy z výpočetní techniky – přichází DIGITAL PUNK. A na závěr si budete připadat jako ve sci-fi filmu, protože zavítáme do BUDOUCNOSTI. Jako DJs vystoupí MARKUS SCHULZ, ØRJAN NILSEN, COSMIC GATE, ARNEJ, TOMAS HEREDIA, SNEIJDER a THOMAS COASLTINE. O vizuální stránku se postará holandský tým Vission Impossible. Transmix mají na starosti The Thrillseekers.  Chcete-li malou ochutnávku, pusťte si zde trailer k 10. vydání TRANSMISSION. Transmission je největší halová akce v rámci celé České republiky! Světová jednička mezi tanečními eventy vznikla a pořádá se v Praze. Naše  Transmission, na kterou mohou být Češi právem pyšní, je jedinou českou taneční událostí, která splňuje a překračuje mezinárodní očekávání. Získejte svůj Transmission zážitek zde. Abyste zjistili více o 10. edici Transmission „The Machine of Transformation“, navštivte nové webové stránky události. Těšíme se, až Vás 30. listopadu budeme moci přivítat, abychom společně oslavili speciální 10. edici.

 

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama