reklama

Policie hledá závodníka. Po D4 se proháněla formule

reklama

To jsou ale věci! Jedete si takhle po dálnici a najednou vás předjede formule. Nesmysl? Na D4 rozhodně ne! Řidiči se nestačili divit a policie má napilno. Závodníka se jí zatím vypátrat nepodařilo.

Příbramští policisté pátrají po řidiči formule, který jel po dálnici D4. Jízdu závodního auta zachytili ostatní motoristé na video. Mluvčí příbramské policie Monika Schindlová potvrdila, že policie žádá svědky události, aby se ozvali.

Dopravní inspektorát v Příbrami se případem zabývá kvůli podezření z porušení zákona o provozu na pozemních komunikacích. Řidič závodního automobilu jel v neznámé době po D4. Policie má k dispozici dva videozáznamy pořízené ostatními motoristy, které jízdu dokládají.

„Policisté žádají osoby, které video natočily, aby se ozvaly na telefonní číslo 974 879 469 nebo 974 879 503. Dále žádají všechny ostatní svědky, kteří by mohli poskytnout důležité informace k jízdě závodního auta, popřípadě ke zjištění jeho řidiče, aby se také ozvali na výše uvedené telefonní číslo,“ dodala mluvčí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama