reklama

POPusť uzdu fantazii a vyhraj originální filmovou párty!

reklama

Je tu léto a s ním i čas her a zábavy! Společnost Cinema City si pro všechny malé návštěvníky nachystala vskutku originální letní zábavu. V soutěži s názvem „POPusť uzdu fantazii“ si totiž každý může navrhnout a namalovat svoji vlastní originální krabici na popcorn, kterou zapojí do hlasování. Výherní krabice, potažmo její tvůrce, získá soukromou filmovou párty pro sebe a své kamarády. Zapojit se do soutěže, která trvá do 30. června 2017, můžete na www.popfantazie.cz.

Získat soukromé promítání filmu dle vlastního výběru a k tomu si užívat lahodného popcornu přímo ze své originální krabice. No kdo by to nechtěl? Tato jedinečná hlavní výhra teď čeká na všechny, kdo se zapojí do soutěže s názvem „POPusť uzdu fantazii“, se kterou přichází společnost Cinema City.

A jak se do soutěže zapojit? Prvním krokem je registrace do soutěže, a to přímo na www.popfantazie.cz nebo prostřednictvím soutěžního letáku, který naleznete v každém z multiplexů Cinema City. Pak už jen stačí popustit uzdu svojí fantazii a vytvořit si svoji vysněnou krabici na popcorn. Provést to lze opět dvěma způsoby – v editoru přímo na webových stránkách soutěže anebo ji vymalovat ručně do letáků, který najdete v kině. Dílko bude zařazeno do galerie, kde budou moci všichni hlasovat a podporovat nejoriginálnější výtvor. Soutěž má tři kola a z každého vzejdou čtyři výherní návrhy. To ale není vše! Registrací do soutěže totiž automaticky obdržíte elektronický kód na odměnu na baru, kde můžete získat například: 50 % slevu na střední menu, velké menu za cenu středního apod.

Hlavní výhrou v soutěži je soukromá projekce filmu v jednom z multikin Cinema City. Tak neváhej, zapoj se do soutěže a pozvi svoje kamarády a rodinu do kina na vlastní promítání! Více informací o pravidlech soutěže najdete na http://www.popfantazie.cz/pravidla-souteze.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama