reklama

Pořiďte si krásný porcelánový servis a zaveďte tradici čaje o páté

reklama

Kvalitní šálek čaje vždycky potěší. A speciálně v zimě. Kromě toho, že dobře chutná, taky příjemně zahřeje. Angličané si z podávání čaje dokonce udělali tradici. O čaj tam samozřejmě jde v první řadě, zároveň je to ale taky hezký rituál, díky kterému se člověk odpoledne na chvíli zastaví.

A proč si takový pěkný zvyk nepřevzít i k nám? Na chvíli vypnout a vychutnat si čaj, samozřejmě můžete i z papírového kelímku. Ale mít doma krásný porcelánový servis, k čaji podávat sendviče a alespoň jednou za čas přizvat přátele – to je anglické tradici o hodně bližší.

Značka Villeroy & Boch má hned několik kolekcí, které se vám k novému zvyku budou hodit. Najdete v nich cukřenky, mléčenky, šálky a konvičky – zkrátka vše, co byste mohli potřebovat. Teď už tedy zbývá jen vybrat jen ten správný motiv. Amazonia Anmut a Amazonia vás osloví, pokud jste nadšení pro cestování a exotiku. Porcelán je zdobený vzácnými květy, motýly a ptáky. Artesano Original je naopak zcela minimalnistická řada v bílém provedení. Zaujme především originálními tvary jednotlivých kousků. Kolekce Quinsai Garden, Mariefleur Basic, Anmut Flowers a Rose Cottage jsou zase pro všechny milovníky květin. Každá je úplně jiná, ale výrazné potisky květů mají společné.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama