reklama

Pozor, soutěž! Voňte jako Beckham!

reklama

David Beckham s hrdostí představuje svou výraznou a živou vůni pro muže Intense Instinct. Tato nezapomenutelná a mužná vůně, interpretace jeho celosvětově úspěšné vůně David Beckham Instinct, je na limitovanou dobu znovu uvedena na trh…takže zachyťte ten okamžik!

Je cílevědomý a odhodlaný, vždy si umí zachovat chladnou hlavu – David Beckham zažil mnoho úžasných chvil ve sportu, v módě i v životě. Vůně Intense Instinct je inspirovaná jeho bystrým úsudkem, sebevědomím a schopností překonat každou překážku. Aromatická a ovocná vůně je pro každého cílevědomého, stylového muže. David Beckham říká: „Intense Instinct je povzbuzující a moderní vůně se zelenými, zářivými nótami a dřevitým základem. Věřím, že je v životě důležité důvěřovat svým instinktům, a to se stalo inspirací této mé nové limitované edice.“

Intenzivní vůně

Vůně se otevírá energickými nótami vychlazeného melounu, kyselého citronu a pikantního zázvoru. Jak počáteční nespoutaná směs zesiluje, intenzita vůně se zvyšuje. Jasně zelené srdce z koriandru, cedru a lístků fialky přináší výrazný výbuch elegantní mužnosti. Vůně dosáhne své zralosti v bohatém dřevitém základu z bílého pižma a týkového dřeva.

Intenzivní styl

Čisté, jasné linie flakonu a krabičky  Intense Instinct vytvářejí výrazný, moderní a stylový postoj. Elegantní flakon se pyšní tmavě červenou barvou. Díky svému modernímu tvaru, magnetickému víčku a osobitým logem na uzávěru, vyzařuje flakon silnou eleganci. Flakon doplňuje ohromující krabička zdobená sofistikovanou stříbrnou grafikou a nápadnými hranami, vyvolávající výrazný, současný dojem.

Intenzivní vizuál

Inzenzita vůně je dokonale zachycena v reklamní kampani. David stojí čelem k fotografovi a dívá se přímo do objektivu. Tento poutavý portrét Davida na tmavě červeném pozadí zrcadlí Davidovu důraznou cílevědomost a zápal pro věc.

Informace

  • Hlava:  meloun, citron, zázvor
  • Srdce: listy koriandru, cedrové listy, lístky fialky
  • Základ: cedrové dřevo, týkové dřevo, pižmo
  • Portfolio a ceny: Toaletní voda 30ml 399 Kč
  • Parfumér: Alain Astori ze společnosti IFF

 

Soutěžní otázka: Ve kterém klubu končil David Beckham kariéru profesionálního fotbalisty? Odpovědi posílejte na mail redakce@firststyle.cz a dva z vás dostanou exkluzivní parfém!

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama