reklama

Praha? To je moje životní láska, říká krásná Ukrajinka

reklama

Říká se, že hlavní město České republiky patří k těm nejkrásnějším na celé planetě. Prakticky na každém kroku zde narážíte na památky a doslova na vás dýchá historie. Není se tedy čemu divit, že spousta lidí do Prahy přijde a…už prostě neodejde. Tak jako krásná Oleksandra Mykoliuk, která je původem z Ukrajiny.

Tři roky už v Praze žije a studuje v Praze, čeština jí prakticky nedělá problém. Jasně, občas ještě tápe, ale je to spíše sporadické, než aby to bylo pravidlem. Snaží se zapadnout, sama nemá ráda, když někdo někam přijde a chce místním „vnutit“ své tradice či myšlení. „Přijde mi normální, že když chci někde bydlet, tak se v první řadě naučím řeč. Nemohu přeci čekat, že na mě bude brát někdo ohled ať jsem odkudkoli,“ uvažuje brunetka, která je původem z ukrajinského Doněcku. Bohužel její rodné město je dnes ošklivě poničeno válkou, řada jejích známých a kamarádů ho musela opustit.Saša studuje vysokou školu marketingu a kromě češtiny bravurně vládne angličtinou..Tak třeba jí na jejích procházkách zamilovanou Prahou potkáte?

Prahu však už považuje z svůj druhý domov, zamilovala si ji. „Je to tu opravdu krásné. A ať si říká kdo chce, co chce, i lidé jsou zde přátelští. Ale samozřejmě jim musíte dokázat, že nejste nějací nafoukanci bůhví odkud,“ usmívá se dívka, kterou některá média překřtila na novodobou Angelinu Jolie díky jisté podobě těchto dvou. Oleksandra se ale na hereckou dráhu zatím nechystá. V první řadě se chce věnovat studiu mezinárodních vztahů a také modelingu. „Co bude pak, to se uvidí. Postupně, nemá smysl mít obrovské plány postavené na nereálných základech. Mám svá tajná přání, to je jasné. Ale zatím si je nechám pro sebe.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama