reklama

Předvánoční koncert kapely Scooter zpestří uznávaní DJs českých klubů

reklama

Populární německá kapela Scooter konečně odtajnila DJe, kteří rozehřejí jejich fanoušky na připravovaném koncertu v Karlových Varech. Čas, kdy přiletí světoznámá skupina potěšit na jedinečném předvánočním koncertu české publikum, se už dá počítat na dny.

Speciálními hosty večera a zároveň předskokany budou DJ PeePa a DJ Richie. Oba zmiňovaní mají za sebou letité zkušenosti v oblasti taneční i klubové hudby a Petr Jirges alias DJ PeePa patří k legendárním DJs karlovarských klubů. Jak se DJům podaří roztančit dav před samotným koncertem, se můžete přijít přesvědčit 16. prosince od 18 hodin do karlovarské KV Arény.

Brány arény v Karlových Varech se otevřou fanouškům v 18 hodin. Hosté pak zahájí své sety v 18:30 hodin a Scooter nastoupí na scénu přibližně ve 20 hodin. Po skončení vystoupení čeká na roztančené publikum skvělá afterparty, která potrvá až do půlnoci.

DJ Peepa se pohybuje na taneční scéně již pěknou řádku let. Všechno to začalo v roce 1993, od té doby uběhlo pár let a stejně jako on, měnila se i muzika, kterou hrál. Od počátků, které byly komerční všehochutí, si postupně nacházel cestu k taneční a klubové muzice, kterou má nejraději. Během své kariéry se dostal do mnoha měst v České republice, vystřídal nespočet klubů, barů a diskoték, kde se dodnes snaží svým stylem návštěvníky pobavit.

DJ Richie má za sebou více než dvacetiletou kariéru, kde začal na discu a postupně přešel k technu a současné house music ve všech podobách. ,,Hudba je mým osudem, drogou
a p
řinesla i spoustu odříkání, ale ta radost přenášet ji na lidi je nepopsatelná,” říká o své práci DJ Richie, který si za celou dobu zahrál v top klubech České republiky i mimo ni. Nechybí ani na největších domácích festivalech, například jste ho mohli slyšet na open air festivalu Mácháč. Od roku 2014 je moderátorem v rádiu, kde aktivně jezdí Live párty.

A co říkají dýdžejové na to, že byli vybráni na tuto příležitost: ,,Chtěli bychom hrát skladby
z počátku 90. let v nov
ém provedení. Hity, které se hrály tenkrát, prokládané skladbami novými, vše v tanečním, dnešním rytmu. Předpokládáme, že na akci přijde mnoho lidí, pro které byla tato doba jejich mládím, a právě navodit atmosféru tehdejší doby bude náš cíl.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama