reklama

Přípravy na novou muzikálovou show Freddie vrcholí

reklama

Přípravy na nový muzikál Freddie, který bude mít už 14. dubna premiéru v Divadle Radka Brzobohatého, jsou v plném proudu. Před pár dny se konala první kostýmní zkouška, na níž někteří protagonisté ukázali, co budou mít na sobě a náramně se u toho bavili.

Samozřejmě největší aplaus vyvolal zpěvák Michael Kluch, který se v muzikálové novince objeví v roli Freddieho Mercuryho. Na jeviště „vplul“ s vysavačem v jedné ruce, s prachovkou v druhé ruce a v ženském rajcovním oblečku odkazujícím na jeden z nejúspěšnějších singlů a videoklipů kapely Queen I Want To Break Free, v němž pěvecká legenda představuje frustrovanou ženu v domácnosti.

Na pódiu se vedle Micheala Klucha objeví dále Jiří Korn coby manažer (alternuje Ernesto Čekan), Rudolf Hrušínský nejmladší v roli novináře a Roman Říčař jako kytarista Brian May (alternuje Roman Tomeš). Dále hrají Přemysl Pálek/ Lukáš Burian (Prenter), Simona Postlerová/ Tereza Nekudová (moralistka), Romana Goščíková/ Charlotte Doubravová (Mary) a Ondřej Černý/ Daniel Ondráček.

O režii se postaral Karel Janák a představení bude hudebně doprovázet kapela Queenie, jejímž leadrem je právě hlavní protagonista Michael Kluch.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama