reklama

Pro koho má Hana Gregorová tyhle apartní kozačky? A jaký býval Mikuláš u Brzobohatých doma?

reklama

Herečka Hana Gregorová přiznala, že nikdy na Mikuláše nezapomene své dospělé děti podarovat nějakou maličkostí. Zavzpomínala, jaký byl Mikuláš, když synovi Ondrovi byly dva roky a jeho sestře Role o pět více.

„Tehdy u nás dělal Mikuláše soused. Moje děti se tak bály, že básničky sypaly z rukávu. Ondra se mne držel jako klíště, ale pak se obě děti hodně těšily z dárků. Ondra i Rola dlouho věřili, že Mikuláš je opravdový, akorát Role bylo divné, že ten Mikuláš všechno o ní ví,“ usmívala se Hana Gregorová na mikulášské nadílce Nadačního fondu Hanky Kynychové a Europarku Štěrboholy a jejich Dopisů Ježíškovi.

Herečka si také hned jeden přečetla a jako jedna z prvních splnila přání, které se v něm dočetla. „Nějaká holčička z dětského domova si přála kozačky. Je jí 7 a nohu má 37. Hned jsem je tady v Europarku koupila, připsala přání a odevzdala. Oni zařídí doručení. Holčička bude mít radost.“

Hana Gregorová je známá tím, že je skvělá kuchařka a za plotnou se cítí jako doma. U pečení vánočního cukroví ji ale neuvidíte. „Já neumím péct to české, drobounké pečivo. My na Slovensku ho neděláme. Pro mne peče už léta kamarádka a výborně. Já zase dělám ořechovník a makovník. Ale jinak vařím československy. Máme řízky, kapra, salát s majonézou. Radek dělal salát valašský, bez majonézy, ten dělám také. Letos také připravím kremeše: listové těsto, žloutkový krém, šlehačka a to se poleje čokoládou. To je můj majstrštyk. Tomu nikdo neodolá,“ plánovala Hana Gregorová a dodala, že určitě nezapomene nasušit šupinky z vánočného kapra a podělit s nimi své blízké. Ti pak nebudou mít nouzi a peníze se jich budou držet zase až do příštích Vánoc.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama