reklama

Proč má Kluková ráda zajíčky? Po čem touží Maxa?

reklama

Inspirace, cenné rady, relax, soutěže čekaly na návštěvníky veletrhu. Nechyběly ani známé osobnosti, které si přišly vyzkoušet léčivou kosmetiku z mrtvého moře. V pražských Holešovicích se totiž konal veletrhInterbeauty Prague.

Mezi prvními dorazila Uršula Kluková, která má moc ráda kosmetiku a ze všeho nejdřív vyzkoušela tělová másla, která ji zaujala hned na první pohled. Másla se skládají z léčivých bylin.  Hned poté se Uršula vrhla na finalistu Muže roku Vojtu Zvěřinu a začala mu mazat na obličej bahenní masku se slovy: „Já si ráda sáhnu na hezkého a mladého kluka, ale musí mít charisma a být o pár let mladší a Vojta je přesně můj typ. Už jsem ho pozvala i do divadla na mé představení a třeba zajdeme i na skleničku vína,“ rozpovídala se Uršula Kluková, která v současné době natáčí úspěšný seriál Doktoři z Počátků. „Podívejte se, já mám chlapy kolem sebe ráda. Co z toho života jiného mám? Víte, ti mladí mi dodávají optimismus a chuť do života,“ smála se Uršula. Jako další dorazila Petra Pudová. Ta je v současné době spíše psí mámou a stará se o šest malých štěňátek, ale jakmile ji začal mazat Martin Maxa HB Kosmetikou, tak se rozplývala nad jeho šikovnými prstíky. „Martin je dost nadaný v nanášení pleťové masky. Musel to už někdy dělat,“ smála se Petra Pudová.

Pleťová maska

Ale nejvíce fanynek měl u stánku právě Maxa. „Měl jsem pro ně dost CD a podpisových kartiček,“ usmíval se Martin, který se všem ochotně podepisoval. Poté svůj zájem přesunul na liftingové sérum na vyhlazení a vypnutí pleti. „To víte i já stárnu a ten věk mi jde stále nahoru. Musím se čím dál více udržovat svěží a v kondici,“ dodal Martin Maxa, který si domů odnášel nejvíce krémů na pleť ze všech přítomných hostů. „Já mám ráda bylinné přírodní přípravky, mám doma asi 30 druhů šamponů a určitě 50 druhů laků na nehty,“ prozradila Dolinová, která překvapila všechny přítomné, když prozradila kolik má doma laků na nehty a šamponů na vlasy. Ta se vrhla s pleťovou maskou z mrtvého moře na Davida Novotného a tak ho zmatlala, že ho nikdo a nikdy už nepozná. Majitelka HB kosmetiky Petra Morávková získala ocenění Modrá planeta za 100% přírodní bylinné produkty, které předala manažerka Interbeauty Monika Vodáková. Ocenění získala právě díky dvěma produktům: – rakytníkové mýdlo a léčivé bylinné mýdlo. „Je to pro nás velká pocta a jsme rádi, že jsme daná ocenění obdrželi, protože naše kosmetika není testována na zvířatech a moc nás těší, že naše výrobky pomáhají lidem léčit ekzémy, lupénku a další nejen kožní onemocnění,“ dodává Petra Morávková.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama