reklama

Prodlužte si léto, s námi máte šanci!

reklama

Už teď se vám stýská po sluncem zalitých plážích? Nezoufejte! Venku se sice brzy ochladí a vy vyměníte lehounké šaty za vlněné svetry a kalhoty, ale vaše vlasy mohou po celý rok zůstat živou vzpomínkou na hřejivé letní časy. TIGI Creative Team vytvořil nové unikátní zlaté a měděné odstíny, se kterými si můžete užívat letní look i v nastávajícím chladném období.

TIGI copyright©olour neustále inspiruje vlasové koloristy po celém světě, protože neustále posouvá hranice jejich práce. Umožňuje jim vytvořit pro každého zákazníka zcela jedinečný a osobitý odstín. TIGI copyright©olour představuje nové sluncem zalité zlaté a měděné odstíny. Kolekce šesti nových odstínů rozšiřuje stávající paletu barev TIGI copyright©olour a nabízí tak koloristům další možnosti v jejich kreativní tvorbě. Tyto hřejivé odstíny se stanou zcela jistě populární. Lichotí opálené pleti, kterou jste získali na prosluněných plážích.

Působí velmi žensky a vlasy neuvěřitelně rozzáří. 5 demi-permanentních (GLOSS) odstínů: Pro ty z vás, kteří se nechtějí příliš vázat, představuje TIGI copyright©olour pět nových demi-permanentních GLOSS odstínů. Jedinečné zlaté a měděné odstíny propůjčí vlasům oslnivý lesk a celkově je oživí. Vaše vlasy budou jako sluncem políbené. Neobsahují amoniak. Skvěle se hodí pro tónování předem zesvětlených vlasů či pro oživení délek a konců vlasů odbarvených odpovídajícím CREATIVE odstínem.

1 permanentní odstín

Tato nová kolekce přináší i jeden nový permanentní CREATIVE odstín, který je ideální pro tvorbu krásných přírodních zlatavých blond tónů. Nabízí spolehlivé barevné krytí a dokáže zesvětlit až o 4 stupně. Výsledkem jsou intenzivní a působivé barvy! „Nové zlaté a měděné odstíny neuvěřitelně rozzáří vlasy. Stejně jako stávající odstíny i tyto dávají koloristům svobodu. Mohou dle svého uvážení vytvářet klasický, kreativní nebo multi-dimenzionální look speciálně pro každého jednotlivého zákazníka. Mít sluncem zalité vlasy po celý rok, je to o čem ženy sní. Proto jsme se rozhodli splnit jim jejich přání,“ říká Christel Lundqvist, kreativní ředitelka TIGI Global.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VYMYSLET! REALIZOVAT! ROZZÁŘIT!

 

Představujeme 6 nových zlatých a měděných permanentních a demi-premanentní odstínů.

Tyto nové odstíny jsou navrženy tak, aby rozšířily nové tvůrčí možnosti vlasových koloristů a naplnily představy jejich zákazníků.

 

 

permanentní (CREATIVE) 9/03

– vyvinuto k permanentnímu krytí

– až 4 stupně zesvětlení

– až 75% krytí

– pro 100% krytí TIGI doporučujeme použít odstíny se stupněm 8 a níže

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama