reklama

Profesia days nabídnou nejen pracovní příležitosti, ale vzdělávání a inspiraci

reklama

Chcete získat či změnit práci a nejste si jistí, jaké šance na trhu máte?  Příležitostí zjistit to jsou Profesia daysveletrh pracovních příležitostí pro všechny, kteří se aktivně zajímají o svou pracovní budoucnost. Veletrh nabídne také pestrý doplňkový program v podobě tematických přednášek, poradenské zóny, konzultace CV, koučinku, testování IT dovedností a podobně. Profesia days proběhnou ve dnech 6. a 7. října 2021 na výstavišti PVA EXPO Praha v Letňanech.

Do práce chodíme v průměru 35 let svého života, takže je na místě postarat se o to, aby vás bavila, nebo alespoň nestresovala. Je na každém investovat čas, energii a najít si to, co ho těší a naplňuje. Profesia days nabídnou řadu užitečných informací z trhu práce a inspirací pro kariérní i osobnostní růst. Můžete se zde osobně setkat s desítkami českých i zahraničních zaměstnavatelů, nabízí se takstovky pracovních příležitostí přímo na veletrhu.

Prostě přijdete, s pomocí profesionálů vyšperkujete svůj životopis, a rovnou s ním vyrazíte za potenciálními zaměstnavateli. Nebo zamíříte do přednáškových místností a zjistíte, jak se efektivně vzdělávat, na co nezapomenout u pracovního pohovoru, jak vyjednávat o platu nebo jak si dát do pořádku život narušený covidovou krizí. A pokud se chcete už jen pobavit nebo nechat inspirovat zajímavými osobnostmi, na hlavním pódiu se budou střídat známé osobnosti z oblasti umění, sportu, on-line scény i byznysu. Profesia days proběhnou ve dnech 6. a 7. října 2021 na výstavišti PVA EXPO Praha Letňany.Vstup na veletrh je zcela zdarma, stačí se jen registrovat na profesiadays.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama