reklama

Proměňme ústní hygienu na skutečné wellness s nejnovějším kartáčkem Oral-B GENIUS

reklama

Zájem o zdravý a harmonický životní styl je rostoucím trendem u většiny Evropanů. Čtyři z pěti dotázaných uvádí, že mají zájem o vlastní domácí wellness. Ačkoliv si uvědomujeme negativní vliv „rychlého“ životního stylu na naše zdraví a přijímáme tak opatření v podobě odpovídající péče o své tělo, ústní hygiena zaostává. Víme, že musíme zbavit chrup zubního plaku, ale často zapomínáme na péči o dásně. V Evropě trpí více než 80 % populace záněty dásní, které mohou vést k podstatně závažnějším zdravotním problémům.

Skutečné wellness pro naše ústa

Oral-B přichází s novým elektrickým zubním kartáčkem Oral-B GENIUS 10000 Orchid Purple s technologií Gum Guard, která poskytuje vynikající péči nejen o zuby, ale také o naše dásně. Oral-B nabízí řešení jak mít krásný a zdravý úsměv. Navíc dokáže proměnit každodenní ranní a večerní ústní hygienu na příjemný wellness zážitek. Sympatický a elegantní vzhled inspiruje naše smysly, zatímco nová revoluční technologie Gum Guard, společně s čisticím režimem Sensitive a kartáčkovou hlavicí Sensitive Ultra Thin, pomáhá čistit zuby důsledně a udržovat zdravé dásně.

Nová technologie Gum Guard

Nová revoluční technologie Gum Guard, vyvinutá exkluzivně pro kartáčky Oral-B řady GENIUS, přináší každému z nás vlastní ústní wellness a povyšuje běžnou péči o ústní dutinu na relaxační zážitek s jemnou, uvolňující a přitom efektivní péčí. Technologie Gum Guard s mobilní aplikací Oral-B App 4.1 pro chytré telefony nám poskytuje zpětnou vazbu v reálném čase a pomůže nám vyhnout se přílišnému tlaku na zuby při jejich čištění. Technologie Gum Guard nabízí následující funkce:

  • Inteligentní analýza čištění zubů umožňující odhalit problémy s dásněmi, které bychom jinak nepocítili nebo jim nevěnovali pozornost. Tato funkce v reálném čase vyhodnocuje, zda si zuby čistíme přirozeným způsobem, a ukazuje nám místa, na která při čištění vyvíjíme příliš velký tlak.
  • Detekce polohy a snímání tlaku, tedy nástroj, který nám pomáhá chránit své dásně před příliš agresivním čištěním. Umožňuje sledovat polohu kartáčku a ukazuje nám jak si vyčistit všechny části úst rovnoměrně.
  • Funkce sledování krvácení dásní, která zároveň posiluje naše správné návyky při čištění zubů a péči o dásně. Pokud problém přetrvává, Gum Guard nám doporučí i návštěvu zubního lékaře.

Jaký je rozdíl mezi péčí o dutinu ústní a „ústním wellness“?

Ústní wellness znamená mnohem více než typ zubního kartáčku, který používáme, a způsob, jakým si zuby čistíme. Ústní wellness mění péči o naše ústa v relaxační zážitek! Zubní kartáček se během dvou minut citlivě postará o dokonalé vyčištění zubů a my můžeme věnovat čas sami sobě – odreagování se a uvolnění.

Ústní wellness začíná, když máme krásný a smyslný kartáček s jemnou, avšak účinnou, kulatou hlavicí, která pečuje o naše dásně, a spolu s fialovou barvou v nás evokuje relaxační wellness atmosféru. Nejinteligentnější elektrický zubní kartáček na trhu, Oral-B GENIUS 10000 Orchid Purple s novou technologií Gum Guard, ve srovnání s manuálním kartáčkem odstraní až o 100 % více zubního plaku a navíc promění čištění zubů na příjemný zážitek.

Mnoho pacientů si čistí zuby způsobem, že na kartáček příliš tlačí, což může způsobit více škody než užitku. Je důležité, abychom při pomyšlení na čištění zubů netrpěli pocity úzkosti, které nás mohou motivovat ke zkracování doby strávené čištěním zubů a tím pádem pochopitelně i k nižší kvalitě vyčištění. Dnes se nám konečně nabízí možnost ošetření zubů a dásní jemným luxusem, který si zaslouží každý z nás, přičemž ráno i večer zabere pouhé dvě minuty. Oral-B GENIUS 10000 Orchid Purple s novou technologií Gum Guard promění čištění zubů na odpočinkový wellness zážitek, na který se můžeme těšit každý den, říká dentální hygienistka Jana Norkin.

Oral-B GENIUS 10000 Orchid Purple je radostí pro naše smysly

V každodenním pracovním shonu je pro nás důležité vyhradit si alespoň krátkou chvilku, kterou budeme mít jen sami pro sebe. Odpočinek a uvolnění jsou přitom zcela zásadní pro naše vlastní emocionální wellness,“ říká kouč zdravého života pro každého Aleš Kalina. „Snažme se změnit své každodenní rituály, jako je čištění zubů, v příležitosti uvolnění a odpočinku. Barvy hrají klíčovou roli pro vyživování našich smyslů. Obklopujme se relaxačními barvami, jako je fialová, která pomáhá navodit atmosféru klidu a rozjímání. Květiny, obzvláště orchideje, mohou pomoci vytvořit vlídné relaxační prostředí v naší koupelně a jsou známé tím, že uklidňují při úzkosti,doplňuje Aleš Kalina.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama