reklama

Propagace Slezské univerzity – studenti souloží na záchodcích! Mrkněte na video!

reklama

Zástupci Slezské univerzity v Opavě dostali skvělý nápad, který způsobil revoluci v názoru o vysokých školách a ani o tom nevěděli. Konečně teď všichni víme, jak to na vysokých školách nejen v Opavě chodí. Kreativitě se přece meze nekladou.

Původní idea celého projektu se zdála být naprosto fádní. Žáci dostali za úkol natočit krátké video, které by mělo Slezskou univerzitu vykreslit v tom nejlepším světle a nalákat nové studenty. Není to žádný převratný a kdovíjak originální nápad, ale každá vysoká škola dostává za žáka dotace od státu, takže takové menší, propagační video, jak je Slezská univerzita v Opavě nejlepší a skýtá mnoho příležitostí, které samozřejmě žádné jiné, konkurenční vysoké školy nenabízí, se hodí.

Sex na záchodcích? Proč ne?

Jestli někdo očekával zdlouhavé video, nabité ctižádostivými žáky dychtící po vzdělání, tak se pěkně zmýlil. Autor videa Aleš Brunclík konečně ukázal vysoké školy v pravém světle a místo uznání, které by si bezpochyby zasloužil, škola zrušila celou soutěž. Na konci celého videa souloží dva studenti na záchodcích, což bude pravděpodobně důvod, proč škola považuje video za nepřijatelné. Ale proč? Někteří lidé a není jich málo, neustále trpí utkvělou představou, že lidé studující vysokou školu tráví svůj volný čas nad hromadou knih a sprostá slova jako sex nebo alkohol jsou pro ně natolik pobuřující, že se jim o nich zdá pouze v nejčernějších nočních můrách. Bez nadsázky můžeme říct, že Aleš je průkopníkem v tomto směru a díky jeho videu bude mít univerzita v Opavě příští rok pěkně narváno.

Markéta Kuča

Na video se můžete mrknout zde: http://youtu.be/1hoQ5PjqFJw

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama