reklama

Provoz nové pobočky Barber´s Wife zahájil Gondík s Mottlovou

reklama

V Praze na Chodově proběhlo slavnostní otevření největšího nákupního centra u nás a spolu s ním přibylo v novém křídle i mnoho obchodních prostor. Provoz nové pobočky zahájilo i pánské kadeřnictví Barber‘s Wife, které potěší přítomné pány již při příchodu občerstvením v podobě kvalitní kávy i jemné whisky, místní holiči a kadeřníci pak bravurně ovládají nejen nůžky a holicí strojky, ale i klasické holení břitvou. Odcházející zákazník si tak odnáší nejen perfektní styling ale i pocit kvalitní péče a výjimečnosti.

Slavností zahájení si samozřejmě nenechali ujít ani VIP hosté, Dalibor Gondík hned otestoval pohodlnost nových křesel i šikovnost rukou místního holiče. Ačkoli dorazil téměř hladce oholen, místí profesionálové mu na tváři vykouzlili sestřih o level vyšší. Do práce jim trochu fušovala herečka Barbora Mottlová, která chtěla přijít holení břitvou na kloub. Ačkoli se Dalibor obával, co s břitvou Bára zamýšlí, nedal na sobě nic znát a úsměv na tváři měl stále. Pozadu nezůstala ani moderátorka Kateřina Kristelová, ta si holení šla vyzkoušet na jednom z kadeřníků salonu, naopak Petra Mácová či Denisa Nesvačilová se posadily do křesla a nevadilo jim, že kadeřnictví je určené pro pány.

Nejnovější trendy v pánských střizích si přišly prohlédnout i další krásky – herečky Darina Ničová a Dominika Býmová, která rovnou z akce spěchala do Karlína na generálku nového muzikálu Sestra v akci.  ,,Jsem na své vlasy dost háklivá a vybírám si, kdo s nimi pracuje. Ale v Barbers rife jsem viděla opravdové profíky, takže do jejich pobočky pro dámy Hair Fashion Point se už moc těším. Třeba tam konečně najdu svou dvorní kadeřnici,“ dodává nadšeně Dominika.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama