reklama

Průhledná rtěnka s květinou a vločky zlata uvnitř

reklama

Světoznámá rtěnka Kailijumei konečně dorazila i k nám! Staňte se jednou z prvních majitelek této senzace ve světě kosmetiky. Vaše rtěnka ještě nikdy nebyla tak krásná. Nechte se okouzlit průhledným gelem, který skrývá pravou květinu, vločky zlata a nádherně růžovou barvu, která se projeví až po nanesení na rty.

Na první setkání se rtěnkou Kailijumei jen tak nezapomenete. Nejdřív stisknete pouzdro, uslyšíte tiché „klap“. Rtěnka na druhé straně lehce vyskočí. Zvedá se opona, jedinečné přestavení začíná. Jako princezna z pohádky se před Vámi v průzračném gelu zjeví půvabná květina. Okvětní lístky jakoby se vznášely při tanci za doprovodu drobných zlatých vloček. Nepodlehnout této kráse je zkrátka nemožné.

Vždy výjimečná – jako Vy!
Průhledný gel rtěnky Kailijumei reaguje na teplotu a pH Vašeho těla. Ačkoliv rtěnka vypadá velmi jemně a křehce, vydrží až neuvěřitelně dlouho. Je voděodolná a nestírá se ani při jídle. Navíc Vás překvapí nádhernou vůní. Při nanášení určitě oceníte, že je na pouzdru rtěnky malé zrcátko.

Čtyři podoby půvabu
Od poloviny listopadu je najdete v e-shopu. V nabídce jsou čtyři různé varianty, které se liší barvou květiny uvnitř: Minutemaid (oranžová), Dream Purple (fialová), Flame Red (červená) a Barbie Doll Powder (růžová). Rtěnka Kailijumei je vyrobená z přírodních složek a díky obsahu kakaového másla, kandelilového vosku, olivového a levandulového oleje rty příjemně hydratuje.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama