reklama

Remoska v novém hávu září barvami

reklama

Univerzální pomocnici značky REMOSKA® dobře znají hospodyňky nejen u nás, ale i za hranicemi České republiky. Letos uplynulo neuvěřitelné půl století, od doby kdy tato chytrá pomocnice poprvé vstoupila do našich kuchyní. Během let jsme si zvykli na její tradiční design, který ale na konci roku 2014 dozná významných změn, a to především co se barevného spektra týká. Díky investicím do nových technologií, které umožňují povrchovou úpravu Remosek vícevrstvým materiálem Teflon® Select, jsou nové modely nejen pestré, ale ještě odolnější. Pokud hledáte ideální tip na vánoční dárek, s novou Remoskou nemůžete sáhnout vedle…

REMOSKA® je po dlouhá desetiletí všestrannou stálicí českých kuchyní. Tato elektrická pečící mísa umožňuje snadnou, velmi chutnou, zdravou a úspornou přípravu pokrmů kdekoliv! Díky důmyslné konstrukci se hodí pro nejrůznější postupy, od klasického vaření, přes pečení, zapékání, k dušení či rozmrazování. Stačí jen zapnout hl. vypínač (není nutná regulace) a připravit pokrm odpovídající zdravé výživě i dietě, tedy vařit bez tuku a s minimálními ztrátami vitamínů a živin. Ale její největší výhodou zůstává minimální spotřeba el. energie. „Víte, že náklady na 10 min předehřátí el. trouby jsou stejné jako 1 hodina provozu Remosky?“ Design Remosky je věrný původním modelům z 50. let. Co se však mění, jsou použité technologie a materiály. Výrobce pečících mís kráčí ruku v ruce s moderní dobou a neustále investuje do vývoje a inovací. Právě díky tomu, spatří letos v předvánočním období světlo světa nový model Remosky, který na první pohled zaujme módními barvami. „Rozhodli jsme se pro nákup nových výrobních zařízení pro povrchovou úpravu našich produktů – elektrických pečících mís značky Remoska. Cílem této investice v řádu několika miliónů je rozšířit naši nabídku a zákazníkům nabídnout ještě vyšší kvalitu“, říká Ivo Svoboda, spolumajitel společnosti.

Novinka v nabídce 

Značka aktuálně zařazuje do své nabídky nové modely s barevnou povrchovou úpravou Teflon® Select v barvách zlatá „Champagne Gold“, červená „Hot Chilli“ a modrá „Lavender Blue“. Vyšší kvalitu i lepší vlastnosti zaručuje vícevrstvý, nepřilnavý materiál Teflon® Select od společnosti DuPont, který je ve srovnání s  dvouvrstvým Teflon®Classic i odolnější proti poškrábání. Novinky od Remosky se dostanou do prodeje ještě v předvánočním období, a tak mohou zajímavé barevné pomocnice rozzářit Vaší kuchyni již během svátečního vaření  a pečení. Prodejní cena by neměla výrazně převyšovat cenu klasických modelů. K dispozici budou 2 velikostí – objemu 2 litry a 4 litry. Nechte tedy svou kuchyni hýřit barvami s novinkami značky REMOSKA®!

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama