reklama

Révai měl při představení malou nehodu! Dámy, tohle musíte vidět

reklama

Jan Révai je pořád sexy a charismatický chlap, který o sebe pečuje a dává si na sobě záležet. Pak ale přijde představení, kdy nečekáte, že se „něco takového“ stane. Nejenom, že jste s nohama do praku a ještě vzhůru, ale ještě uslyšíte praskot látky… a ouha….

Přesně to se stalo Janu Révaiovi při premiérovém představení Láska a párečky v Divadle U hasičů. Kolega Ernesto Čekan drží Révaie v náručí vzhůru nohama a do tváře mu kouká jeho rozkrok a k tomu prasklá látka a z něj lezoucí podvlíkačky. Už proto se diváci v sále tolik smáli. Zvláště poté, kdy si na jevišti kontroloval, co vše mu z podšívky ještě asi tak leze…

„Ale oni se smějí pořád. Právě proto, že se ´moc´smáli, byli jsme dlouhý… Ale jsme samozřejmě rádi, že se hra divákům líbí a těšíme se na další ohlasy jak v Praze, tak na zájezdech,“ řekl spokojeně Jan Révai.

O tom, zda jeho prasklé gatě na jevišti byly nešťastnou náhodou nebo záměrem ještě více rozpumpovat publikum, urostlý herec už více nemluvil.

Na jevišti jsou s ním a kolegou Čekanem také Kateřina Janečková, Karel Zima a Jarmil Škvrňa. „Je to celé o tom, co se stane, když uděláte grilovačku se svými ex“…Jak to asi dopadne, to se podívejte v téhle skvělé, hořké francouzské komedii Láska a párečky,“ zve všechny i Karel Zima, který září nyní mimochodem i v televizním seriálu Temný kraj s Lukášem Vaculíkem v hlavní roli.

Foto: Jaroslav Hauer

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama