reklama

Romana Pavelková poprvé od porodu před objektivem fotoaparátu!

reklama

Necelé tři měsíce po porodu syna Maxe přijala sexy zrzavá modelka Romana Pavelková nabídku na focení módního editorialu pro nový online magazín Fashionzoom.cz. Romana je opět ve skvělé formě a téměř na své původní váze. Focení v ateliéru po celou dobu asistoval její tříměsíční syn, kterého Romana stále kojí. 

Je to tvé první focení od porodu. Jak jsi se před objektivem fotoaparátu cítila? 
Vzhledem k tomu, že jsem fotila s Danielem Zahrádkou, kterého dobře znám, ostatně stejně jako zbytek týmu – stylistky Petru a Karin i make-up artistku Arianu Bernard, tak se mi pracovalo velice dobře. Focení bylo skvělé a perfektně jsem si to užila!

Od tvého porodu uběhly teprve tři měsíce, ale vypadáš fantasticky. Jak jsi se dostala zpět do kondice?
Děkuji mnohokrát :-). Snažím se chodit pravidelně cvičit, i když je to s malým dost náročné. Musí se mnou jít manžel nebo kamarádka, aby se o Maxíka po dobu mého tréninku někdo postaral. Tréninky třikrát týdně tak nepřipadají v úvahu, ale vždy když to jde, tak toho využiji :-). Co se týče jídla, tam se moc omezovat neumím, a upřímně se mi ani nechce. Vzhledem k tomu, že stále kojím a potřebuji, aby měl Maxík plnohodnotnou výživu žádné diety nedržím. Jediné, co jsem odbourala je sladké, kterého jsem si během těhotenství užila až až :-). Těžko se mi hledá čas na zkrášlující procedury, ale když už je to nevyhnutelné zajdu si na barvu k mému oblíbenému kadeřníkovi Martymu do salonu New You a na kosmetiku na Kliniku krásy Anděl.

Prozradíš nám, kolik si během těhotenství nabrala kilo? 
Měla jsem 16 kg nahoře, ale možná to bylo o malinko víc. Posledních 14 dní před porodem jsem se nevážila :-). Momentálně mi zbývají ještě tři kila a budu na své původní váze.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama