reklama

Rotkäppchen představuje Sekt Rosé Sec: zaflirtujte si s růžovou Karkulkou

reklama

Letos v létě odhoďte starosti za hlavu a nechte si nasadit růžové brýle! Pozitivní pohled na svět přichází prostřednictvím kvalitního růžového šumivého vína Rotkäppchen Sekt Rosé Sec.

Rotkäppchen Sekt Rosé Sec je kvalitní šumivé víno vyrobené z vybraných evropských vín. Překvapí svou světlou losovou barvou, ovocnou chutí a čerstvým svěžím buketem s harmonicky oblou vyváženou chutí. Atraktivní Rotkäppchen Sekt Rosé Sec s jemně ovocnou chutí, připomínající jahody. Je dokonalým společníkem na letní sezónu. Pomůže vám vykouzlit atmosféru báječného večera ve dvou, vnese tu správnou jiskru na letní zahradní party s přáteli a zažijete s ním pohodu na louce při odpoledním rodinném pikniku.

Rotkäppchen Sekt Rosé Sec je suché víno s obsahem 30 až 32 gramů cukru na litr. Víno podáváme vychlazené při teplotě 6 – 8 °C. Neváhejte Rotkäppchen Sekt Rosé Sec vyzkoušet při přípravě míchaných drinků. Doporučujeme „Letní flirt“. Obsah alkoholu v Rotkäppchen Sekt Rosé Sec je 11 %. Rotkäppchen Sekt Rosé Sec je dostupný v běžné obchodní síti za doporučenou maloobchodní cenu 139,- Kč.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama