reklama

Rozhovor ze zákulisí prvního nevěstince s realistickými pannami v Česku

reklama

Nevěstinec s erotickými pannami, první svého druhu v ČR, sídlí v centru Prahy a otevřen je denně od 9 do 22 hodin. Klient má na výběr aktuálně ze tří erotických panen a erotický zážitek si může pořídit již za 1 200 Kč. Podnik by rád otevřel pobočky po celé Evropě.

Praha je na kraji sexuální revoluce. Zatímco u nás jde o novinku, v zahraničí, a to i Evropě, je tento trend rozšířený. V Barceloně, Amsterdamu, ale sousedním Německu, se pro některé klienty stávají „ultrarealistické“ silikonové panny atraktivnějšími než reálné ženy. V Japonsku se silikonové panny (neboli real dolls) stávají rovnocennými partnerkami, v našem prostředí je zatím vidí pražský podnik Naughty Harbor jako sofistikovanější erotickou pomůcku.

Přístav pro fantasii bez hranic

Podnik sídlí v centru Prahy. Otevřen je každý den, a to od 9 do 22 hodin. Naughty Harbornabízí na výběr ze tří erotických panen. Každá z krásek má své jméno, jsou různých výšek, barvy vlasů a tělesných proporcí. Klient si tak může vybrat mezi drobnou zrzkou Rebeccou nebo tmavovlasou Yasmine s velkým poprsím. Nově i blonďatou Luccy. Za půl hodiny s real doll zaplatí klient 1 200 Kč, za celou hodinu potom 1 900 Kč.

V prostředí luxusního pokoje může během té doby zažít jeden, či více erotických zážitků. Jakým způsobem dojde k uspokojení je na něm. „Panny jsou pro klienty připraveny naprosto sterilně profesionální procedurou bez nutnosti vlastní přípravy, jako by tomu bylo s takovou pannou doma. Klient se vyhne vlastnímu čištění, přenášení, oblékání a pudrování panny,“ popisují provozovatelé pražského podniku Naughty Harbor, www.naughtyharbor.cz.

Praha má být jen začátek

Noční podnik má ambice stát se největší sítí podniků s pronájmem erotických panen a zároveň maloobchodním prodejcem nejen v Čechách ale i Evropě. Vize zakladatelů je optimistická a očekávají, že klientů bude přibývat. Zároveň už teď plánují své vlastní a zcela revoluční služby.Více informací je možné najít na oficiálním webu podniku na adrese www.naughtyharbor.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama